Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most gondoljak én is magamra...

Most gondoljak én is magamra meg a kényelemre?

Figyelt kérdés

Hétvégen egy kicsit nehezebb a bejárás a munkába,mert nincs közvetlen busz,így át kell szállni meg ilyenek.

Van egy kolléga,ako kocsival megy így felajánlotta azt,hogy elvisz..viszont a másik kollégát akivel igazából többet vagyok,együtt megyünk,jövünk, neki nem szólt..


Karácsony előtti héten ez az illető szintén kocsival ment végig,akkor szolt neki ( annak,akinek most nem) es vitte.

Akkor nekem nek szólt ez az illető,aki most is kocsival megy.

Csak az volt nekem rossz,hogy szólt neki és fogta magát és annyit mondott,hogy vele megy és kesz..arra nem gondolt,hgy akk én gydül megyek vagy valami..


Most tegywm meg én is,hogy szólok,hogy kocsival megyek,azt kész?

Vagy legyen bennem annyi,hogy lemondom a kocsis utat és megyek busszal csak azért mert én nem hagyom ott,ha kapok egy jobb ajánlatot?

Ti mit tennétek?


2016. ápr. 6. 15:48
 1/3 piriiiii ***** válasza:
Nem vagytok összenőve. És nem a Te felelősséged, hogy az autós kit hív meg a kocsijába és kit nem. Most Téged hívott meg. Nem olyan nagy ügy ez az egész, szerintem túlbonyolítod. Fogadd el. Én elfogadnám. Megmondanám a kollégámnak, aki most "hoppon marad", hogy kocsival fogok a hétvégén munkába menni-jönni és kész. Ne várjon rám.
2016. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak kétszemélyes a verda? Megkérdezed az autós kollégát, hogy nem mehetnétek-e hárman, és felajánlod, hogy beszálltok a benzinköltségbe - szerintem így mindenki felé korrekt lenne.

Ha meg tényleg nem fértek el, akkor a körülmények miatt könnyű belátni, hogy így legalább egyvalakinek könnyebb az utazás, miért szívjon, amikor nem szükséges.

2016. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az én autóm,így nem szeretnék szervezkedni az utaslistában..mindegy, bár elvileg jóban vannak/ voltak nem tudom. Ha annyira akart volna, szólt volna meki,de nem..karácsony előtt nekem sem szolt,pedig ott voltam a közelbe,ott ment el,de semmi..

Most ugyan ez van a másik esetben is,neki sem szólt most..

Én is arra hajlok,hogy elfogadom,multkor is szólt,mentem vele,bár akkor ez akit nem hivott az akkor nem jött dolgozni..bár szerintem akkor sm hivta volna,de mindegy is!

2016. ápr. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!