Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok is szoktak homofóbok...

Lányok is szoktak homofóbok lenni (vagy legalább olyanok, akiknek nem tetszik, hogy két fiút látnak kézen fogva vagy együtt valamilyen formában)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 13:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem!!

Felőlem nyugodtan szeresse egymást két pasi vagy akár két nő. Ha nem akarom látni akkor szépen elfordulok és megyek tovább a dolgomra. Amúgy meg,legalább ők megtalálják a boldogságot,nem úgymint én.

Azt meg a másik hogy amíg a heterók is csinálják,sokkal ízléstelenebbül addig nem érdekel. Nem hiszem hogy bármi rossz lenne abban hogy ha fogják egymás kezét.

2016. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok homofób, szívesen beszélgetek egy homoszexuálissal, de nem támogatom a házasságukat, és az örökbefogadást. Emellett nem szeretem, ha az utcán csókolóznak. A kézfogás még belefér, bár az is határeset. Egyszerűen azért, mert azt vallom, hogy ez egy genetikai betegség és nem egészséges. Ellenben, ha ugyanúgy viselkednek, mint a heterók, az elmossa ezt a határt, és sok identitászavaros tinédzsert megzavar, akiknek a pszichéje még fejlődésben, az identitásuk éppen darabokra törik, így eltévelyedhetnek ebbe az irányba, egészségesként is. Persze visszatalálhatnak, felnövekedvén, de én szeretném megóvni egy ilyen kilengéstől a gyermekemet. Nem hibáztatom Őket, kb. annyira nem, mint egy kerekesszékest, vagy egy vakot. Előbbi nem tud lemenni a metróba a mozgólépcsőn, utóbbi nem jár múzeumba, de attól még teljes életet tudnak élni. Egy melegtől is elvárom, hogy a szexualitását ne az utcán, hanem otthon élje meg. Ez lemondás, de egy ilyen genetikai baki lemondásokkal jár. Ennyi bennem az elvárás, ezt leszámítva nincs bennem rossz érzés. Tehát pl. nem várnám el, hogy azt hazudja, Gábor helyett, Gabival jár, nyugodtan megérinteném és lennék a barátja. Nem gondolom, hogy szégyellni kéne magukat, csak le kell mondani néhány dologról, ami egy átlag embernek természetes. Ettől még lehet teljes élete, sőt teljesebb is. Egy átlag ember meg más dolgokról kénytelen lemondani, más dolgokért küzd. Az élet ilyen, csak mindenki szereti túlhangsúlyozni, hogy a világban semmi sem lehetetlen, a boldogság egy konstans állapot és a többi és a többi. Be kell látni, hogy ez hazugság, egy homoszexuálisnak és egy heteroszexuálisnak is.
2016. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Amennyiben valaki divatból csókolózik azonos nevűvel pölö, azt igen, nagyon elítélem.

De, amúgy nem igazán. Mivel azok, akik a saját nemükhöz vonzódnak nem igazán tehetnek arról, azért nem, nem is szoktam az lenni. Nem ítélek el senkit emiatt (világbéke forever). Igazából szerintem még a házassággal sem lenne semmi baj.

A kedvenc énekesem is homokos, senkit nem érdekel, mert próbál beilleszkedni, nem feltűnősködik vele.

Csak azt nem szeretem, mikor ezt olyan nagy mértékben kimutatják, de azt szerintem senki sem szereti, ha a párok falják egymást az út közepén, na az undorító. Akkár ilyen, akár olyan.

De nem ez volt akérdés, szóval a kézesnfogással nincs semmi baj. :)

2016. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mind a hárman nők/lányok vagytok?


Az elsőt lepontoztam. Nem tartom hasznosnak a válaszát. De igazából csak a 2. válaszolt egyértelműen a kérdésre. nem azt kérdeztem, hogy kit kell elfogadni, azt kérdeztem, vannak-e ilyen nők. Azt vártam, hogy olyanok írnak, akik nem fogadják el, vagy akik ismernek olyat, akik nem. Vagy hogy valaki leírja, hogy ezt elfogadja, de azt már nem. Kioktatást nem kértem. (Én magam támogatom a házasságukat is, de nem fogok senkit lepontozni, aki ellenvéleményen van, mert nem vita érdekel, hanem, hogy vannak-e homofób nők, mert én ilyet eddig nem nagyon láttam.)

2016. ápr. 10. 15:08
 5/21 A kérdező kommentje:
Meg az első válaszoló karakán kijelentése 2 felkiáltó jellel... Ha te nem ítéled el, akkor nincsenek is ilyenek a világban?
2016. ápr. 10. 15:09
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Lányokból is van legalább annyi homofób, mint ahány fiúkból, csak esetleg ők kevésbé erőszakosak. Pasiktól gyakrabban hallani azt, hogy ki kéne irtani az összes meleget. A csajok nagy része meg "csak" b__uzizik meg fújjognak meg a számukra viccesnek tartott meleg vicceken röhögnek.


30/N

2016. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
(A 2-es válaszoló amúgy ritka sötét. Saját magának mond ellent a kijelentéseivel. Azt mondja, hogy a melegség az egy genetikai betegség, utána meg, hogy a fiatalok ne lássanak ilyet, nehogy befolyásolja őket a dolog. Na már most, ha tényleg genetikai betegség lenne [nem az] a melegség, akkor az azt jelenti, hogy nem lehet elkapni másoktól. Ugyanúgy, ahogy nem lesz a gyereked vak attól, hogy vak embert lát az utcán, attól sem lesz meleg, hogy meleg párt lát az utcán.)
2016. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Persze, hogy lehetnek lányok is homofóbok.
2016. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7-es. Lehet, hogy ellentmondás, de jelen kérdésnél számomra csak az fontos, hogy így gondolja. Direkt nem megyek bele, mert szétoffoljuk az egészet. Köszönöm az eddigieknek.
2016. ápr. 10. 17:13
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: lehetni lehetnek, de tapasztaltál már ilyet?
2016. ápr. 10. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!