Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha megbántottam...

Mit csináljak, ha megbántottam egy számomra nagyon fontos személyt és most nem hajlandó velem szóba állni?

Figyelt kérdés

A részletekre itt nem térnék ki, a lényeg, hogy összevesztünk valamin, ami végül is az én hibám volt, de nem olyan megbocsájthatatlan dologról van szó (legalább is szerintem) és ő meg megsértődött és másfél hete nem beszél velem. Pedig már többször is bocsánatot kértem, holott tudom, hogy azért nem csak az én hibámból vesztünk össze, ő is lehetett volna kedvesebb...De igy se áll velem szóba és mióta nem beszél velem, minden nap sirok és minden bajom van, nem tudok nélküle élni. De akármit mondok vagy teszek, figyelmen kivül hagy.

Miért csinálja ezt? Mint már mondtam, nem is valami nagy dologról van szó, akkor miért sértődött meg ennyire? Vagy lehet, valami más baja van és később megbékél? Vagy ha ennyi ideje nem beszél velem, akkor már lehet, sosem fog megbocsátani? Mit csináljak? Nem akarom elvesziteni.


2016. ápr. 11. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd hűlni.


Nálam is ez az egyetlen módszer: meg kell várni, amíg magamtól feldolgozom a sérelmet.

2016. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elwera ***** válasza:

Hát ehhez ismerni kéne az embert, meg hogy mi volt a sztori, hogy meg tudjuk jósolni, megbocsájt e vagy sem.

Pl egy megcsalást is van aki megbocsájt, van aki nem.

De ez idővel kiderül.

Ha egy hónap után sem veszi fel veled a kapcsolatot, akkor szerintem veheted úgy, hogy örökre elhagyott.

2016. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másfél hét? Uh..

Tudasd vele, már érted hol hibáztál és sajnálod.

Bocsánat kéréstől és szimpla sajnálattól semmi sem változik.

Ha több segítség kell, írj rám.

2016. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!