Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért szereti bárki...

Vajon miért szereti bárki Beck Zolit (a 30y frontemberét)?

Figyelt kérdés
Most néztem meg tőlük egy semmitmondó videoklippet, amiben különböző liftekben parádéztak, Beck Zoli pedig úgy nézett ki mint egy rosszul nyalogatott, olvadozó fagylalt. A legrosszabb az egészben, hogy messziről sem volt szép, megszorozva azzal, hogy valószínűleg a klippforgatás kedvéért 9 sminkes toszogatta a pofáját, amely meg sem látszott rajta. Valaki ezt szereti? Most komolyan, mire jó ez? Beck Zoli szerintem még romológusnak is szörnyű, igazán elnézést kérhetne a kollegáitól.

#sziget #fagylalt #Beck Zoltán #romológus #ezt bogozd ki
2016. ápr. 14. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy ki hogy néz, mindenkinek a magánügye. Általában azok foglalkoznak mások küls3ejével, akik szellemi képességeik - finoman fogalmazva - defficites állapota miatt képtelen a felszínnél mélyebb értékek alapján ítélni. Vagy akik önmaguk külsejével elégedetlenek, és mások kritizálásából próbálnak meg önbizalmat meríteni. Ennyit a külsőről.


Én speciel Beck Zoltán nem szeretem, mivel nem ismerem. A zenéjüket, szövegeiket viszont kedvelem. Érzékeny és értékes művésznek tartom.

Azt, hogy milyen romológus nem tudom, mert én nem vagyok az, így nincs alapom megítélni. Te gondolom az vagy, azért mondasz véleményt. ( Az mondjuk érdekes, hogy őt foglalkoztatja az egyetem és nem téged.)


Akik pedig szeretik ( feleség, gyerek, család, barátok...), nyilván jobban ismerik nálad, így tudják, mi benne a szeretetre méltó.


Kérlek, áruld el, mi motivált ennek a gyűlölködő, ostoba kérdésnek a kiírására!

2016. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a zenéje, dalszövegei, kisugárzása miatt kedvelem, nem feltétlenül a külseje miatt (de amúgy azzal sincs semmi baj, ezerszer inkább ő, mint az izomtibik meg swagyolo páwagyerekek). Megvan a véleményem azokról, akik a szemükkel hallgatják a zenét, és egy előadót a külsejéről ítélnek meg.


Azt, hogy romológusnak milyen, nem tudom, nem tanultam romológiát, nála meg pláne nem, de nem is állítom, hogy azért kedvelem, mert jó romológus :D.

2016. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel hogy néz ki?

K*rv@ jófej ember, jó a stílusa, és jó dalokat ír.

Amúgy meglepődnél mennyi lánynak tetszik.

2016. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na mesélj, mi bánt!

Nem vett be a zenekarba, vagy megbuktatott?

2016. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem iszonyat elvont, semmit mondó, monoton dalai vannak. Nekem mindegyik számuk demónak tűnik, amire a szöveget csak imprózták ott helyben, ezért egyik sem rímel, és bugyután jönnek ki a sorok. Nem látom azt hogy sok munka lenne benne, és művészi amit csinálnak. Bárki képes lenne ilyen egyszerű, semmilyen dalokat írni néhány feles, és egy spangli kíséretében.
2016. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt szeretem benne, hogy ennyire elvont.
2016. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont ma 16:04

Ízlések és pofonok...

2016. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egész délután tanulmányoztam a művész úr munkásságát a hálózaton, elnézést szeretnék kérni a kifakadásomért, önkritikát gyakoroltam!

Ismeretlenül nem volt szép dolog nekimenni egy olyan embernek, aki még ráadásul romológus is, amely valóban egy szép hivatás lehet, még akkor is, ha Becket végül csak befogadta a szakma. Annyit szeretnék javasolni a srácoknak, ha feloszlanának és újra alakulna az együttes - mint ez manapság oly gyakori - a Beck is Back kihagyhatatlan ziccerről ne feledkezzenek meg. Bár én a Zoli helyében nem alakulnék újra, ha már ily szép vagyok. Béke!

2016. ápr. 14. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kis összegbe lefogadnám, hogy szebb mint te.

Ez frusztrál.


Meg az, hogy ő tud zenét meg szöveget szerezni, amit nagyon sokan szeretnek - neked pedig csak ilyen gyalázkodó kérdések kiírására futja a szellemi kapacitásodból.

2016. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem irigy vagy kedves kérdező? Kíváncsi vagyok te hogy nézel ki.
2016. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!