Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy lány/nő...

Szerintetek egy lány/nő felismer első látásra egy leszbikus vagy biszex lányt/nőt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt kérdezed hogy látjuk-e hogy valaki kikhez vonzódik? Nyilván nem, mert ez nem egy látható dolog.
2016. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy értettem, hogy egy leszbi/biszex lány felismerné, hogy a másik is leszbi/biszex.
2016. ápr. 14. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor gyanus lehetsz ha bamulod, de akkor sem tuti.
2016. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az új munkahelyemen egyből észrevettem az egyik nőn, hogy leszbikus. Úgy öltözködik mint egy férfi, rövid tüsi haja van, alpárian beszél, próbál lazának tűnni, és sokszor figyelte a női fenekeket.

De szerintem másnál ennyire nem lehet feltűnő.

2016. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Max ha a pólójára van írva hogy "i lick pussies".
2016. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mennyire mutatja meg stílusban a "leszbikus" hogy ő bizony leszbikus

Vannak akiken meglátszik van aki nagyon jól álcázza :)

2016. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez szerintem inkább érződik, abból ahogyan néz rád, már ha érintett vagy :D .. vagy ugye ha felmerül egy-két lmbt-s téma, hogyan, s miként reagál, ilyenek. Én a stílusra kevésbé mennék rá, mondjuk, aki fiúsabb, ott gyanítom, de szerintem ez önmagban nem jelent semmi (kivéve a tüsis butchok :D).
2016. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Csak azért kérdeztem mert engem nagyon sokan megnéznek.. meg a suliban a tanárnők is.

Én Lipstick-nek mondanám magam, lehet hogy ezért néznek meg ennyire mert adok magamra a korom ellenére?! (Én magassarkúba, szoknyába vagy alkalmi egybe ruhàkba, ékszerek amik elegànsak, és a hajammal is mindog csinàlok valami újdonsàgot)

2016. ápr. 19. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Látszatra ritkán lehet megmondani (bár lehetnek jelek!).

Aki gyanús, annak ismerni kell a "hátterét", pl. facebook likeok (igen, több dolog adhat gyanút), illetve hogy férfiakkal milyen a kapcsolata, hogy áll hozzájuk. Biszexuálisnál ez nehezebb..

2016. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!