Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges szerelem...

Hogyan lehetséges szerelem egy olyan személy iránt, aki az összes olyan tulajdonsággal rendelkezik, amit ki nem állhatunk?

Figyelt kérdés
Minek nevezik ezt? Mennyire lehet gyakori?
2016. ápr. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb azt kell tisztázni, hogy szerelemről vagy rajongásról beszélünk. A szerelemnek ugyanis határozott szexuális tartalma van, ami a hétköznapilag "kémiának" nevezett és a nemi vágyat felkeltő illatanyagoknak, feromonoknak a hatására következik be tudat alatt.
2016. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát lehetünk szerelmesek pusztán a feromonok miatt,még akkor is,ha egyébként nagyon nem kedveljük a másikat. De ha ez igaz,nem lennênek egyoldalú szerelembe esések,mert ha én érzékelem a feromonodat,te is az enyémet,nem?

Rajongani nem hinném hogy lehet valakiért,ha egyébkébt nem kedveljük. Szerintem.

2016. ápr. 16. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem volt már olyan, hogy legszívesebben felrúgtam volna az illetőt, de előtte azért szexeltem volna vele egy nagyot. Ez viszont nem szerelem, hanem erős testi vágy. Mivel nincs benne szeretet, csak vonzalom, még akkor sem érdemli meg a "szerelem" jelzőt, ha kizárólagosan egy személyre irányul.
2016. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!