Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak nénik, akik a...

Tényleg vannak nénik, akik a buszon fennhangon szidják a jelenlévőket?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én többször tapasztaltam helyi és helyközi buszokon is. És gyakran olyan nénik, akikről azt hinné az ember, hogy kicsit modernebbek, nyitottabbak (a külsejük alapján).
2016. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sose láttam ilyet.
2016. ápr. 16. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer elaludtam a buszon suliba menet, majd mikor felébredtem egy vén banyatank állt mellettem már ott lehetett egy ideje, megkérdeztem le akar-e ülni, meg se szólalt kösz vagy valami csak leült, majd hozzátette, hogy épp ideje volt felállnom, szerencséje van, hogy voltak tanúk egyébként meglett volna az első gyilkosságom.
2016. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok


Nekem olyan van rendszeresen, hogy amikor diákmelóból megyek vissza a koliba reggel (éjszakázom), a fél hetes buszon rendszeresen beszólnak a nénik, hogy nem ilyenkor kéne a buliból hazajárni, meg egyszer így felriadtam alvásból arra, hogy egy néni mondja: nem diszkózni kéne meg ilyenkor hazajárni és akkor nem lenne ilyen fáradt hogy aludjon a buszon! Eltelt pár pillanat, mire ráeszméltem hogy rólam beszél.

Egyébként szidtak már hangosan engem és más fiatalokat is azért, mert "állandóan a fülükben az a vacak" (=fülhallgató) és emiatt nem akarunk velük beszélgetni.

Az már csak hab a tortán, hogy a nénik számára valószínűleg érdekesen nézhetek ki, mert gyakran beszélik ki a hajamat, ruhámat (vagy azt hiszik, hogy nem hallom őket vagy csak leszarják.)

De rengetegszer vagyok tanúja másokat érő beszólogatásnak is, pl. nő felszáll 3 gyerekkel, nénik azonnal hangosan rákezdték, hogy minek szült a mai világba ennyi gyereket. Vagy amikor nő volt a buszsofőr és egy néni egész úton azon sopánkodott, hogy hova jut a világ, egy nő nem lehet buszsofőr, hol a férje, miért nem az vezeti a buszt, ha meg nincs, miért nem fog egy pasit, hogy ne neki kelljen vezetni a buszt. Sokszor 30-at zuhan az IQ-m egy ilyen út alkalmával de melózni kénytelen vagyok busszal járni, mert nagyon messze van.

2016. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


"egyébként meglett volna az első gyilkosságom."


Ez azért túlzás, ennyire ne húzd fel magad.



Nekem csak olyan volt,hogy akart hozzám beszélni a néni, majd kivettem a fülhallgatót, visszakérdeztem, és ő mondta, hogy ja, igen, mindig elfeledkezik a dugókról. De utána nem mondott negatívat. Meg ő annyira nagyon nem volt öreg.

2016. ápr. 17. 02:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak buszon szekálják az embereket a nyuggerek. Ez náluk sport, mivel rohadt sok szabadidejük van, így eljárnak buszozni, villamosozni, piacozni, természetesen banyatankkal, és belekötnek az álló falba is. Olyan helyzetet generálnak, ami után lehet szidni a másik embert. Ezt én inkább Budapesten tapasztaltam, kisvárosban, falun, ahol a rokonaim vannak, ott nem annyira elterjedt, ott sok idősnek van kertje, meg kicsit nagyobb háza. Minden napra jut neki házimunka/kertimunka, így elvan, és nem szorul rá, hogy feszültséget csináljon unaloműzésből.
2016. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szüleim is nyugdíjasok, mondjuk még 60 évesek múltak csak, talán idősebbekre gondoltok, de nekik minden napra jut tennivalójuk, bár tény, hogy kertes házban lakunk.
2016. ápr. 18. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, igen. De tényleg, attól kezdve, hogy "fujj, de bunkó, hogy megevett a buszon egy Fornettit" addig, hogy "fujj, de ronda tetovált alak"...
2016. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vagy szerencsés vagyok, vagy túl hamar bedugom a fülem a buszon. :)
2016. ápr. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!