Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tapasztalom azt hogy ma...

Miért tapasztalom azt hogy ma Magyarországon a magyar lányok roma sráccokkal vannak együtt? Bövebben lent olvasható.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Manapság azt veszem észre hogy ma, Magyarországon a Normális lányok közel 45%-a cigány fiúval jár (statisztika alapján írtam ezt a %-ot amit a neten hosszas keresgélés után találtam meg)

Esetleg ötletek, tapasztalatok erről valakinek hogy miért jönnek be a legszebb lányok egy cigány fiúnak?

Nyilván nem rasszizmusból írok, csak kezd érdekes lenni a dolog számomra. Nincsen bajom a(z) cigányokkal, épp ellenkezőleg.


Lehetne rá válaszolni arra mert a(z) 45%-a lány buta, ostoba, nagy r..banc, prosti, meg azt is mert a cigányok mernek balhézni stb... stb... Még hosszan sorolhatnám mert még van több száz ilyen válasz rá, és ezért jönnek őssze velük, ezért haverkodnak, ezért járnak mindenhová együtt. De ez nem válasz, ezzel könnyen ellehetne felejteni. Tehát ötleteket, tapasztalatokat várok. Olyan válaszokat várok ami kulturált, nem rasszizmusról szól, meg az ilyen hasonló dolgokról ami más személyiségi jógait nem sérti és az oldal kezelőjének a felhasználási követelményeinek megfelel!


Köszönöm a választ!


Lány vagyok 34 éves!



2016. ápr. 19. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Hol az a statisztika?:)
2016. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves válaszíró!


Az most lényegtelen, a véleményeteket kértem hogy miért van az hogy egy magyar lány cigánnyal van együtt? Manapság ezt tapasztalom... Nincsen ezzel baj, csak elfogott a kiváncsiság!

2016. ápr. 19. 10:19
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem lényegtelen, mert hivatkozol valamire, hogy alátámaszd a hülyeséged. Akkor lássuk:)
2016. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Hol a statisztika? Ne gyere azzal hogy lénygtelen mert nem az. Anélkül nem tudod bizonyírani az igazad es nem kapsz normális választ
2016. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez nem így van :D Én 15 éves lány vagyok, és egy olyan ismerősöm sincs,akinek roma barátja van. Mármint nem barát barát hanem mint pasi.
2016. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha már erre a lehetetlen adatra hivatkozol, egyáltalán nem lényegtelen.

Már csak matematikailag sem jöhetne ki, mert jóval több, mint kétszer annyi lány van Magyarországon, mint roma fiú.

Egyébként meg azért, mert a szerelem nem bőrszín kérdése.

2016. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én eddig akiket ismertem lányokat, pont ugyanolyan faék egyszerűségűek voltak, mint a barátaik.


A 45% meg nagyon durván sok. Ismerek vagy 3-4 ezer fiatalt, 2 ilyen lány van közöttük.

2016. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A statisztikai adatokat a Roma Rendőrök Országos Egyesületnek a weboldalán találjátok meg!
2016. ápr. 19. 11:41
 9/19 Blade Bone ***** válasza:
Teljes mértékben nem állítanám ezt, de én is sok ilyen esetet látok, de most mit lehet erre mondani? Egészségükre! A szerelem tényleg nem bőrszín kérdése és még csak nem is az tesz valakit jó/rossz emberré..
2016. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És az miért hivatalos statisztika?:D
2016. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!