Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lánynak belikeolom az...

Ha egy lánynak belikeolom az összes képét Instagramon és nem követ vissza, akkor valószínűleg nem vagyok neki szimpatikus?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség ilyenekre alapozni, de ez az egyetlen módja, hogy felhívjam magamra a figyelmét. Lányok, ti visszakövetnétek, aki az összes képeteket belikeolja, ha szimpatikus lenne? Ha nem teszitek az miért van? csak azt követitek vissza, akit ismertek? Vagy azért lehet, mert nem talált szimpatikusnak? Köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 19. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Béna módszer. Egy-két lájkot kell dobni és írni aztán üzenetet.
2016. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha ez az egyetlen modja, hogy felhivd magadra a figyelmet, mar reg rossz. inkabb irj ra es beszelgess vele, vagy hivd el valahova. hany eves vagy egyebkent?
2016. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megpróbálnál férfiként viselkedni és élőben beszélgetni vele, vagy írni neki üzenetet?
2016. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de aki csak lájkolgat ismeretlenül, írni sem ír nekem azzal nem foglalkozok, akkor sem ha tetszik. Ha valaki akar valamit akkor írjon. Ilyen egyszerű.
2016. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy beszéljen veled, vagy hogy lájkoljon?
2016. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hat ha nekem belajkolja valaki az osszes kepem, meg az eg vilagon mindent amit kiteszek eleg szanalmasnak talalom, es meg ha be is jonne se irnek ra mert szerintem elég gagyi. Nem birom a gyávákat, ha akar valami irjon ram ne bohockodjon
2016. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy működik az instagram. lehet ott üzenni? Mert ha igen, akkor üzenj neki. Én nem like-olnálak vissza, de azért nem, mert nem tudnám, mi a fenét akarsz, meg amúgy is, valakinek minden képét lájkolni elég gagyi. Nem jönnék rá, mit akarsz, nem vagyok gondolatolvasó.
2016. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és elsőre anynit is írhatsz, hogy szia, hasonló témák érdekelnek, a képeink alapján, stb. Ha nem mersz szerelemet vallani, írj valami ilyet.
2016. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Nem lóg egész nap az instagramon.

2. Az összes képét beszívelted, ez a lányok nagy részének nem jön be. Ez olyan eszelős viselkedés számunkra. (Amúgy valószínűleg emiatt tiltanálak is...)

3. Vagy csak azokat követi vissza, akinek érdekes a profilja. Egy profil tele selfie-kkel nem túl érdekfeszítő, még akkor sem, ha szép lány vagy, vagy helyes srác, és mindig ugyanabban a témában (pl. kaja, autók, felhők) posztolni is unalmas.

4. És vannak olyanok, akiknek van többezer követője, de ő maga csak párat követ vissza, az nem fog téged észrevenni.

5. Tényleg nem vagy neki szimpatikus.

2016. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!