Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják itt a sok...

Miért gondolják itt a sok szellemileg korlátozott ( mert azok), hogy a hasznos illetve nem hasznos gomb egyenlő a like/dislike funkcióval?

Figyelt kérdés

Idegesítő, mikor hasznos választ enyém ,másé, haszontalanná pontozzák, mert az egyénnek éppen nem tetszik a válasz. De ott egyértelmű objektív választ ad. S mégha teszem azt téved, az ő megmondta a nézőpontját értelmesen, tehát mondhatni segíthet előrejutni végső következtetésig tehát hasznos.

Erre meg ezeket lepontozzák, az olyanok amik nem is válaszolnak a kérdésre, viccesnek meg vicces, 100%-ban hasznos válasz. Megáll az ész. Fogyatékosok lakják ezt a helyet. Ennyit ér az a statisztika a komment alján hogy a válaszoló ennyi százalékban hasznosan válaszol.


Vagy most mondjátok, hogy itt én vagyok aki téves. Vagy legyen likegomb és emellett még legyen még egy gomb, ahol SZÖVEGGEL van kiírva, hogy HASZNOS!


2016. ápr. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert a sajat nyomorukat/frusztraciojukat igy vezetik le. Ne idegesitsd magad az ilyen embereken, inkabb tiszta szivedbol sajnald oket.
2016. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Ez ilyen passzív-agresszív viselkedési forma, nem kell túlkapni rajta, vannak ilyenek is :D
2016. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Sajnállak, ha te ennyire komolyan veszed ezt a pontozósdit. Remélem, azért még tudsz aludni egy súlyosabb lepontozás után.
2016. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudja tarkónb-szni egy péklapáttal, így marad a lepontozás :D
2016. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt van, első kommentelő írt egy véleményt. :Így vezetik le a frusztrációt. Ajánlott a sajnálatuk.

Kérdés szempontjából válasz a kérdésemre. 16%-ban hasznos ettől függetlenül.

Tényleg ilyen egyszerűek az emberek?(Igen, ez egy költői kérdés ami megválaszolja önmagát)

Feltételezhetem, hogy némely ember magára ismert és lepontozta?

Lassan már eljutunk oda, peticiót kellene írni, hogy cseréljék ki a hasznossági gombokat like és dislike funkcióra. Úgy is ezt a szerepet tőlti már be egy ideje

Köszönöm minden eddigi válaszokat.

2016. ápr. 21. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez már vagy 5 éve így megy, de lehet hogy a kezdetektől...
2016. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az ilyeneket lehetne korlátozottaknak nevezni. A zöld-piros pacsizóknál van rosszabb is eme fórumon...
2016. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!