Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem érnek a fiúk...

Csak szerintem érnek a fiúk sokkal hamarabb, mint a lányok?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül is sokkal, de sokkal céltudatosabbak a fiúk. Egy néhány közülük már 12-13 éves kora óta tudta, hogy mi szeretett volna lenni és végül tényleg megvalósította. Jobban odafigyelnek a testmozgásra is. Nem nevetnek minden idiótaságon. Csak, hogy párat felsoroljak.


Ez persze csak általánosítás. Ismerek sok hasonló lányt, de szerintem fiúból több ilyen van.


2016. ápr. 21. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem nevetnek idiótaságon? A fiúk jellemzője hogy még egy szaráson, fingáson, szexen is röhögnek állandóan, ilyesmikből csinálnak viccet, pedig ezek természetes dolgok, semmi vicces nincs rajta. 30 éves vagyok, de még a 30-as pasik a környékemen is nagyon gyerekesek, a 30-as nő ismerőseim meg már gyereket nevelnek és többségük felnőttként viselkedik. Persze kivételek vannak mindig. De én úgy látom a lányok érnek hamarabb.
2016. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a lányok hamarabb érnek de hamarabb is hervadnak(férfiaknál nincs menopauza).

Meg az azonos korú házaspároknál általában a nő néz ki idősebbnek. (erre még rátesz egy lapáttal a sok divatos diéta, úgy néznek ki mint a múmiák)

2016. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Ezeknek szerintem semmi köze az érettséghez. Nevethetsz egy fingon, és lehetsz közben felelősségteljes.


Az érdekelne, hogy ez a felmérés hány emberrel készült. Tehát csak fiú barátaid voltak, lányokkal nem beszélgettél, csak akkor vetted őket észre, ha nevettek valamin?

2016. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Eza beérés dolog olyan marhaság, mikor valaki unott flegma lesz elmegy minden életenergiája akkortól lesz férfi vagy nő? Addig örülj amíg a fingáson nevetsz gyereket nevelni pedig nem 2 fillér és rámegy az egész onnantóli életed.
2016. ápr. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen döntöttem el mit akarok csinálni, rengeteget dolgoztam érte, elértem elég sok sikert ezen a téren, összejött minden amit szerettem volna, persze tettem érte bőven...

Mégis tudok nevetni rengeteg dolgon, általában jó kedvem van, így nem nehéz...

A nevetés és az érettség nem feltétlen üti egymást, sőt! Aki érett az tud nevetni, hisz az érett gyümölcs is édes, nem savanyú...


A lányok testileg hamarabb érnek, szellemileg meg egyénenként változó, van olyan férfi és nő akik SOHA nem érnek meg, míg vannak olyanok akik már elég fiatalon komolyan, felelősségteljesen tudnak gondolkodni, cselekedni...


23F

2016. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A környezetemben nem igen helytálló kijelentés! :) Pont az ellenkezőjét tapasztalom. De ez csak egy eset. Általánosságban nem tudok nyilatkozni!


22L

2016. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy gondolom, minél inkább ki van téve az ember szellemi- fizikai megpróbáltatásoknak, annál inkább ér be a feje lágya, mivel normál esetben az emberi szervezet használódik. akik értelmetlen dolgokon nevetnek, azokon látszik hogy hányadán állnak az életben, videó is van egy csomó szinte már csak erről szól hogy idióta gyerekes dolgokat csinálnak és röhögnek rajta, Pont hogy az ilyen emberek a gyengék, és elismerésre vágynak
2016. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk borzasztó gyerekesek, a lányok sokkal hamarabb érnek. Nem nevetnek minden idiótaságon? Fingik egyet, aztán azon röhög fél napig.
2016. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Saját tapasztalat szerint olyan 14-16 éves korig talán a lányok érnek gyorsabban, utána viszont náluk nagyon gyakran megreked ez a folyamat, és esetleg majd csak valamikor késôbb indul csak újra, és kezd el benôni a fejük lágya... Jó esetben....
2016. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Én nem gondolom intelligens embernek aki szerint nemtől függ az érettség,vagy azt gondolja, hogy az egyik nem érettebb mint a másik szellemileg. Mindenki csak a saját környezete alapján tud példálózni ami tág értelemben is max pár száz ember lehet.

Azért mert a ti környezetetekbe 100 fiú ismerősötök érettebb mint 100 lány ismerősötök akkor érettebbek a fiúk?És mi van azzal a 3,5milliárd férfival és 3,5milliárd nővel akik rajtuk kívül élnek?Nem lehet megállapítani, hogy szellemileg melyik nem érettebb, lányok között is sok az éretlen,fiúk között is.

Testileg bizonyítottam hamarabb érnek a lányok,ők 12-14 éves korukra elérik majdnem a maximális magasságukat a fiúk meg 14 éves korban kezdenek csak el nyúlni általában,de 18 éves korra itt is utolérik a férfiak a nőket. És az , hogy hamarabb öregszik pár nő mint férfi az mind genetika és életmód kérdése. Viszont azt én is tapasztaltam a környezetemben, hogy több férfi sportol mint nő,ők inkább a koplalásos fogyókúrákba hisznek mint alakformálás,de ez se egy világátlag :)

2016. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!