Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerű lány - gazdag fiú...

Egyszerű lány - gazdag fiú között lehet hosszútávú komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném ,h nem érdekel a pénz, én egy egyszerű lány vagyok, nem engedhetek meg magamnak bármit, de suli mellett dolgozom és megvan végül is minden alapszükségletem. Ismerek egy fiút aki nagyon kedves vele, figyelmes, odafigyel rám, megjegyzi hónapokkal később is amit mondok neki, humoros, szinte rajong értem, még nincs köztünk semmi, mert egy suliba járunk, és gondolom nem akar rögtön lerohanni, de az valószínű, h előbb utóbb lesz ebből valami. Nekem már régóta tetszik, és csak most egy hete tudtam meg, h igen gazdag családból származik, nem is gondoltam volna róla, mert nem úgy viselkedett(max facebookon láttam ,h sok sok országot beutazott). Egyébként szinte semmi nem igaz rá azokból a sztereotípiákból amiket általában a gazdagokra szoktak mondani. Apukámat sok átlagos ember lenézi, mert szakmunkás(kőműves),ami nekem nagyon rosszul esik, ehhez képest ez a fiú, amikor mondtam neki, még külön mondta, hogy büszke lehetek apukámra, mert a kőműves nagyon szép szakma és még érdekelte is ,hogy milyen házak építkezésén dolgozik. Na de most nagyon meglepett, h ilyen gazdag ez a fiú, vajon ha összejövünk ebből a társadalmi különbségből lehet problémánk?

2016. ápr. 22. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rendes, normális értékrendű, akkor részéről nem lehet probléma, te se csinálj problémát belőle.Hogy a szülei mit szólnának, az meg legyen az ő bajuk.
2016. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen,sokkal inkább,mint fordítva.
2016. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tesóm és mostmár férje több mint 10 éve vannak együtt, van két gyerekük. Pedig ugyanez a felállás volt itt mint nálatok
2016. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet. a lottót is meg lehet nyerni... magyarázd meg annak a heti pár millió játékosnak, ki szelvényt vesz és még egy 2ese se lesz.
2016. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 normális fél között lehet,szóval hajrá ;)
2016. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ha mindketten úgy állnak hozzá. Eleinte nem lesz gond, de később merülhetnek fel problémák, leggyakrabban abból, hogy a fiú ugye szeretne "élni" ide-oda eljárkálni, utazni, fizetős programokra menni, te viszont saját részedet nem tudnád állni, de egy idő után már keserű szájízzel fogadod el tőle, hogy mindig mindent ő fizessen. Esetleg a szerelem múltán ő fogja felhánytorgatni, hogy mennyi mindenről lemondott, csak mert veled nem tudott menni, nélküled meg nem akart. Ez egy elég jelentős gond lehet, erre figyeljetek oda már az elejétől, de ezenkívül semmi különbség nem lesz, mintha veled hasonló helyzetű sráccal lennél.
2016. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy aránylag jellemző dolog és most nem csak az aranyásókra gondolok. Valahogy jobban elfogadják a felek, több aránylag pénzes ismerősömnek is teljesen átlagos keresetű vagy szegényebb barátnője van. Fordítva ritkább. Valahogy egy pénzes családból származó lány ismerősömnek sincs náluk szegényebb pasija.
2016. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meglepő, de teljesen normális értékrendűnek és intelligensnek tűnik a srác. Ha ez a két feltételezés valóban igaz, akkor simán.
2016. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban a gazdag fiúk-férfiak "vesznek maguknak" nőt szóval igen szép számban a pénzükkel fognak meg náluknál szegényebb nőket, ez teljesen mindennapos,hogy a nők keresete vagy nulla vagy sokkal alacsonyabb mint a párjuké. Viszont nálatok talán más a helyzet mert a barátod nincs elszállva magától.
2016. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaj hát képzed velem a múltkor volt hogy megláttam egy gyönyörű lányocskát és úgy nézett az rám hogy ajjajjajjajjuj... naggggyyyyon megszerettük egymást. Ő maga vót a szerelem istene....


de egyszer csak elmentem a házába,

láttam van egy macskája,

én házamnak kutyája,

halál lett a szerelmünknek gazdája. :(

2016. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!