Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék érettebb?

Hogyan lehetnék érettebb?

Figyelt kérdés
Már unom az emberek hülyeségeit, hogy tudnám megállni, hogy visszaszóljak?Hiába támasztom alá az igazam akkor se ér sokat,mintha meg se értenék,nem arra reagálnak amit én mondok hanem folyton ugyanazt ismételgetik, kiválni nem tudok ebből a közegből, hogy tudnék csak simán csöndbe maradni és bólogatni és meghagyni őket a saját véleményüknek? Tudom, hogy csak annyi, hogy nem szólalok meg, de mindig kijön belőlem ilyenkor a szófosás,valami tanács?
2016. ápr. 22. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak arra gondolj, neked szükséged lenne egy ilyen alak társaságára mint te vagy? (Ugy a reakcioikbol visszakövetkeztetve!)
2016. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Igen, nekem nagyon szükségem lenne rá.
2016. ápr. 22. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a belátás, hogy felesleges visszaszólogatni. Tudom, hogy nehéz megállni, mert legalább saját magadnak jólesik az ilyesmi, de az objektív haszna körülbelül nulla.
2016. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!