Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak kitalálta vagy igazat mond?

Csak kitalálta vagy igazat mond?

Figyelt kérdés

Facebook-n rámírt egy lány, hogy a kutyájának az egyik szeme tiszta fehér és nem lát a kutya. Én mondtam neki, hogy küldjön egy képet (este 18 órakor írtam és még világos volt) azt mondta, hogy sötét van és semmi kedve kimenni a kutyához mert össze koszolja.. Mondtam, hogy tök világos van, de erre nem válaszolt.. Majd mondtam neki, hogy vigye el az állatorvoshoz, azt mondta, hogy minden állatorvosi rendelő zárva van több hétre, mert közeleg a húsvét (április 19-kor írta), én mondtam neki, hogy állatorvos nem zár be ilyen hosszú időre és a húsvét is elmúlt már.. Megint mondtam, hogy vigyék el orvoshoz, mert így a kutya szenved és átterjedhet a másik szemére is az a cucc. Azt mondta, hogy a kocsi a szervízben van és több száz km a legközelebbi állatorvos..mondtam neki, hogy szóljon a szüleinek akik állítólagosan ezt mondták: "A kutya akkor jó ha láncon van, ha megsérült nem fontos, csak éljen)... Illegálisan láncra verve tartják a kutyát.. És ez állatkínzás, megkértem, hogy holnap küldjön egy képet.. 2 hétig nem írt, majd láttam, hogy fennt van és ráírtam,hogy akkor küldheti a képet.. Erre a válasz: "Jaaa nem tudok mert beadtuk menhelyre xDD"

Szerintetek hazudott egész végig vagy igazat mondott? Mert ha igazat mondott akkor Ő egy érzéketlen p*csa (Már bocsánat)



2016. ápr. 23. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Unatkozott, nagy eséllyel még kutyája sincs.
2016. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem:D
2016. ápr. 23. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:

"idén az ortodox húsvét május 1-jére esik"


Ha igazat mond, akkor ennyi lehet:

Romániában vagy Ukrajnában lakhat, ott akkor vannak munkaszüneti napok húsvét miatt.

Tudod, arrafelé is laknak magyarok.


És nyilván van feléjük állatorvos is.


Ha nem így van, akkor kamu :)

2016. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és nyilván nyitva is van az állatorvos, csak azon a pár napon nem, mint nálunk
2016. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tuti kamu mert ilyen erzeketlen kocsog senki sem lehet. Jah de....
2016. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!