Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet, hogy fiú létemre...

Mitől lehet, hogy fiú létemre túl könnyen elsírom magam?

Figyelt kérdés

Nem csak ezzel van a gond konkrétan,a nevetésemet sem tudom soha visszatartani,a sírásomat se,hazudni (*füllenteni) sem tudok mert rögtön elnevetem magam,és ehhez hasonlók.Mitől lehet ez?

,az az igazság,hogy ez régebben nagyon durva volt,aztán folyamatosan javult de még mostani állapot sem valami normális,és mivel már 18éves vagyok,nem hinném hogy tovább javul a dolog.


Ez valami idegrendszeri rendellenesség lehet,vagy betegség?


Egyébként semmi trauma nem ért soha,van családom,rendezett körülmények között élek és van barátnőm és barátaim is.


2016. ápr. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján semmi baj veled... ez a normális.
2016. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? :) Túl érzékeny vagy. Ezt lehet edzeni. Gondolom ha odaáll eléd egy nagyobb fiú, és elkezd sértegetni, nem rohansz egyből hazáig sírva... Vagy igen? Mindegy, ez normális, én inkább azt nevezném nem normálisnak, ha valaki olyan mint a szikla, semmi sem hatja meg...:)
2016. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vagy!

A művészek ilyen túlérzékenyek.

Nem vagy esetleg te is tehetséges valamilyen művészetben?

2016. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

kettes:

miért nem normális, ha semmitől nem sír? :D

2016. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Művészet?Nem hiszem hogy bármiben lenne ilyen tehetségem :D Szoktam (szerintem)fordulatos történeteket kitalálni és leírni,bár már ez is régebben volt,mikor mégjobban rajtam volt ez az érzékenység.Néha jön még ihlet,de leírni már nem szoktam.Mindenesetre nem hinném hogy összefügg.
2016. ápr. 23. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Négyes, mivel én is érzékeny típus vagyok, ha esetleg meghal az apja, akit szeretett, és egy könnycseppet sem hullajt érte, és én előbb kezdek érte sírni, mert mondjuk ismertem, vagy tragikus volt a halála, szerintem az nem normális...


De mindegy.:)

2016. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nevetést én sem tudom visszatartani, na meg én sem tudok hazudni, viszont a sírás...

Számomra egész érdekes dolog. Úgy ni valami lelki ok miatt nem igazán megy, csak érzékeny a szemem, és ha fúj a szél, azért könnyezik, ha süt a nap, akkor azért, ha hideg van, akkor azért. De volt már rá példa, hogy megkérdezték, hogy mi a baj, miért sírok. Ezen is mindig mosolygok, aztán megnyugtatom az éppen érdeklődőt, hogy nem sírok, csak könnyezik a szemem, mert érzékeny. De amúgy szerintem neked sincs semmi bajod! :)

2016. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!