Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feltűnőek nektek a fejhallgató...

Feltűnőek nektek a fejhallgatós emberek?

Figyelt kérdés
Van egy jó fejhallgatóm, még telefonhoz kaptam, de valahogy nincs önbizalmam használni, ha ez a jó szó rá. Persze tudom, hogy nem kell törődni a másikkal, de mégis kellemetlenül érezném magam, ha utcán használnám, holott jobb, mint a sima fülhallgató, de eleve nagy a fejem, bár a fejhallgató sem kicsi (TDK ST170), úgy érzem, ez kicsit kiegészítő is egyben, ami nem biztos, hogy passzolna hozzám.
2016. ápr. 23. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
áhhh ez bőven belefér még :)
2016. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem melyik ez a fejhallgató, és hát iszonyat kompakt, pici. Valamint nem mondanám jó fejhallgatónak.

Nekem egy Audio-technica ATH-M50X van , na ez nagy! Mondhatni hatalmas. Nem zavarna, hogy néznek miatta... Anélkül is mindenki bámul, mutogat, nevet, vihog... Oly mindegy. Az emberek ilyenek.

2016. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem feltűnőek, de most ezért nem nevetném ki. Megnézném és kész. Nem mutogatnék..
2016. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem értem, hogy lehet valaki annyira retardált, hogy egy fejhallgatóst kinevet. Ennyi erővel kinevethetnék azt is, aki szemüveget visel... Sajnos sok olyan ember van, aki nagyon-nagyon primitív.


Kezdetben nehéz lesz kizárni a külvilágot, de két hét után annyira megszokod, hogy nem fog zavarni. ;)

2016. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ki nem sz@rja le, hogy ismeretlenek mit gondolnak?!

Aki ismer, az nem a fejhallgató hordása vagy nem hordása alapján ítél meg. Aki meg ez alapján ítél meg, annak a véleményére nem kell adni, mert olyan ostoba, hogy nincs súlya a szavainak.

2016. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira leszarom, más mit hord az utcán.
2016. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Buszon szoktam fejhallgatóval csapatni. Soha nem tűnt fel, hogy valakit érdekelne min hallgatom a zenét.
2016. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én úgy lennék vele hogy a fülhallgató arra van hogy zenét hallgasd és nem arra hogy az arcomba nyomj és dicsérnem kelljen vagy röhögni rajta. Felőlem bárki olyat hord amilyet akar, érezze jól magát. Még mindig sokkal rendesebb mint azok akik hangszóróból hallgatják az elviselhetetlen zenéjüket publikusan. Természetesen ehez az utóbbihoz bamba semmit mondó arc is társul általában.
2016. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is fejhallgatót használok, eddig úgy vettem észre hogy senkit nem érdekel.
2016. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Viseld csak nyugodtan!

Egy fejhallgató sokkal nagyobb zenei élményt ad ,mint egy kis fülhallgató!

Sőt még nem is károsítja annyira a füled ,mint pl. ezek a "cuppanós" fülhallgatók! - Hamis basszust adnak a fülednek! Valójában semmiféle basszust nem adnak le ezek a fülhallgatók ,csak átverik a füled ,mivel rögtön a dobhártyádra sugározza a hangot ,ezért érzed úgy ,mint ha basszusa lenne!


Egyébként én is fejhallgatóval közlekedem (Aiaiai tma-1) ,nem zavar ki néz meg vagy ki nem... a zene a lényeg!!!!

2016. ápr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!