Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nem képesek...

A magyarok miért nem képesek összetartani?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyik nép se összetartóbb mint a magyar,inkább azt kérdezd, hogy a világ miért nem képes összetartani? Miért háborúzunk?
2016. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Vannak nálunk lénygesen összetartóbb népek az tény.

Pl. románok csoportokban közlekednek nyugatra és onnét haza. Tudják hol vannak a többiek. Ha valakinek lerobban a kocsija akkor az utána haladók megállnak nála és segítenek megcsinálni. Ha végképp nem boldogulnak akkor vontatják.

Ezt becsülöm bennük.

Nálunk mindenki mindenki ellen van. Így ha valaki bajba kerül nincs aki segítsen. Bármilyen helyzetben.

2016. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a románokkal kapcsolatban igazad van , defektet kaptam és megállt egy ember és kérdezte , hogy kell-e segítéség. de egy magyar sem állt volna meg szerintem
2016. ápr. 24. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször is volt már olyan, hogy nem indult a kocsi és egyből odajöttek magyarok segíteni meg felajánlották, hogy be is tolnak. Erről ennyit.
2016. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont hogy össze kéne tartaniuk a magyaroknak, elvégre tőlük függ a föld jövője...
2016. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. kifejted?
2016. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na én is ezt akartam kérdezni... De a székelyek,meg a romániai magyarok összetartanak.
2016. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

[link]

de aki nem is hisz benne, annak sem ártana egy kicsit felébredni és jobb emberré válni. Rosszabb nem lesz tőle semmi, viszont jobb lehet

2016. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert sokfélék.


Az olaszoknál is külön tartanak össze a szicíliaiak, és pl. az északi olaszok.


Magyaroknál is összetartanak a magyar cigányok azonosféle csoportjai, meg a magyar zsidók is. Lehet, hogy más eredetűek is, de azok nem tartanak össze, akik keveredettek, magyar-német-szlovák-cigány, minden van bennük.

Összetartanak még a katolikusok is, meg a reformátusok is, de a vegyes házasságokban választani kell, csak egyfelé tartozhatnak, a másik oldal elvész. Na, itt van megint óriási előnyük a zsidóknak, másodszor, mert ők nem házasodnak más vallásúakkal se.


A legnagyobb problémájuk az ateistáknak van, mert ők maguk nem akarnak sehová tartozni, ateista közösség meg, mint olyan nincs. Még régen megpróbáltak gyülekezésre ateista templomként működő közösségi épületeket létrehozni, de senki nem akart pénzt áldozni rá.


Összetartanak a magyarok, csak külön-külön. Mindenki a saját fajtájával.

2016. máj. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!