Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire kellemetlen az...

Miért ennyire kellemetlen az emberi érintés számomra?

Figyelt kérdés

Ha valaki végigsimítja a karomat az olyan rossz érzés. Vagy amikor az orvos tapogatja a hasamat az is kellemetlen. Csikis vagyok.

Nem tudok ellazulni, belegondoltam hogy milesz ha lesz barátnőm nem engedem majd hogy simogasson mert fura érzés.

Főleg ett a lágy, gyengéd érintéstől ráz ki a hideg, el kell húznom magamat.


2016. ápr. 25. 14:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Belegondoltam hogy nem fog felállni.
2016. ápr. 25. 14:38
 2/3 anonim válasza:
ha ennyire nem bírod az érintéseket, akkor sztem annak valami belső dolog lehet a hátterében. Lehet beszélnedkéne egy szakemberrel
2016. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ennek oka mindenképpen összetett és lelki eredetű. Úgy gondolom kisgyermekként valami trauma vagy érzelmi hiány érhetett, aminek következtében nem esik jól az érintés. Minden bizonnyal elég visszahúzódó fiú vagy, vagy mindenképp introvertált típusú inkább.

A megoldást az jelenteni ha felkeresnél egy szakembert, mert a jövőben tényleg sok gondot okozhat ez.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!