Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak fura veletlenek?

Csak fura veletlenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tehat az eletemben sokszor elofordulnak fura dolgok.Ma pl. volt egy olyasmi,hogy sorozatot neztem es szerepelt benne a "gomba" szo.Ez a szo teljesen beegett az agyamba.Par perc mulva olvastam es ott is szerepelt a gomba szo.Miutan ez megtortent kimentem a csaladomhoz es ok valami fura gombarol beszeltek amitol a csaladunkbol valaki meghalt,es ezt en meg csak nem is tudtam. Volt meg egy fur tapasztalatom.Az ev barmely reszeben a Karacsonyra gondoltam akkor a siras kerulgetett pedig ennek az unnepnek a jelentosege vidam.Mindig probaltam kerulni a Karacsony gondolatat hogy ne legyenek rosz eloerzeteim.Eljott a Karacsony es meg is tortent a rosz.Ezt inkabb nem reszletezem,csak annyit irok,hogy a csaladomban egy rosz dolog tortent,ami leginkabb szamomra volt rosz.Tehat arra vagyok kivancsi,hogy ez ennyire veletlen lenne? Ti mit szoltok hozza?

UI: Boccs a ekezetek miatt!



2016. ápr. 25. 20:54
 1/5 anonim válasza:
86%
Nos, szerintem az első része az szimpla véletlen mert az emberi agy ilyen mert keresi az összefüggéseket dolgok között még ha nincs is. A második részre sajnos nem tudok mit mondani ,de sokat hallottam ilyen esetekről.
2016. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Fantasztikus. Biztos különleges képességek birtokában vagy, mert te más vagy, mint a többiek. Huh, megborzongtam, ahogy olvastam a soraidat. Véletlenül sem a röhögés kerülgetett, arra gondolván, hogy már megint itt egy unatkozó tinicsaj, aki így próbál kitűnni a szürkeségből, 5 perc figyelemre vágyva -.-
2016. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Mindent megálmodom ami velem és a családommal kapcsolatos.Hiszek az álmaimnak mert az mindig bekövetkezik akár jó akár rossz.Nagyon sokszor fel tudtam készülni a bajra,illetve el tudtam hárítani.

Lehetséges,te is sokkal érzékenyebb vagy a többieknél?

2016. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokay.Masodik valaszolo hat nem ertelek hogy ha nem tetszik az amit irtam akkor miert is pazaroltad az idodet ara hogy elolvasd?En egyszeruen ertelmes valaszokat akartam kapni a kerdesemre.
2016. ápr. 26. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Sajna nekem is van ilyenem :D
2016. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!