Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon paranoiásnak számítok?

Nagyon paranoiásnak számítok?

Figyelt kérdés
A laptopomon mindig leragasztom a webkamerát, fürdéskor mindig figyelgetem az ablakot, nehogy leskelődjenek utána, plusz ha akkor is kicsit zavarban vagyok ha épp a wc-n nyomkodom a telefonomat. Öhhm :D na értitek.

2016. ápr. 25. 22:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért :$
2016. ápr. 25. 22:20
 2/14 anonim ***** válasza:
Eléggé
2016. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De azért még nem vagyok orvosi eset, ugye? :D
2016. ápr. 25. 22:32
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Én is szoktam ilyeneket:D vagy ha fürdés közben telefonozok akkor letakarom a kamerát az ujjammal:DD
2016. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék,hogy nagyon elővigyázatos vagy
2016. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az vagy.
2016. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok...csak azzal nem értek egyet,hogy fürdés és wc-zés közben telefonozol...sokan csinálják ezt,de nem értem
2016. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó miért??màs könyvet olvas a kàdban én telon jàtszok..de jött az angela macska làt igy elgondkodtam a laptoppomat feltörték és làttak akkor a telot is meg lehet hekkelni vagy mi..laptopjaimon nekem is le van ragasztva a kamera igaz alig veszem elő màr csak mobilon pötyögés van..de nem vagyok paranioàs de vannak emberek akik csak megtalàlnak pedig nem tudtàk hol lakok..vagy dolgokat tesznek a szélvédőmre vagy épp làtnak kutyàt sétàlltatni de én nem làttam (nem egy vàrosba lakunk)..csokrok a szélvédön..ilyenkor elgondolkodom ki figyel vagy figyeltet kinek a keze van benne..
2016. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor én még paranoiásabb vagyok mint te XD
2016. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 azért,mert a kádban fürdeni szoktak,tisztálkodni,nem pedig könyvet olvasni meg telefont nyomkodni..vagy lehet eddig én egy másik dimenzióban éltem
2016. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!