Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha paranoiás vagyok?

Mit tegyek ha paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mióta egyre részletesebben tanuljuk az embert a suliban, egyre paranoiásabb vagyok. Minden betegségtől félek, félek, hogy rákos leszek, meg mindentől. Valószínűleg az is közrejátszik, hogy mostanában beteges vagyok, holott régebben soha nem voktam beteg. Mit tegyek a paranoiám ellen?

2016. ápr. 25. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

egyszerüen rosszul rendszerezed a tanultakat,vagy meg sem tanultad értelmezni!

a hangsúly az értelmezni szón lenne.

semmi esély arra,ha meglátsz egy részeget akkor te is az leszel-csak szimplán attól hogy egy járdán mész vele.

de ha annyit iszol mint ő, akkor van esély rá.

rákosnak "lenni" marháraa nem könnyű-ez nem egy megfázás amit szintén csak akkor kapsz majd ha NEM MEGFELELŐEN öltöztél.

nem attól leszel beteg,ha olvasol vagy tanulsz ezekről,hanem attól lehetsz beteg,ha kevés az ismereted a dolgokról és nem tudsz megfelelően felkészülni valamire.

tanulj-de ne önmagadra vonatkoztasd a tanultakat,nem a te saját állapotodat vizsgálják és elemzik.

le kéne tenni ezt a "paranoiás vagyok" dumát mert szerintem az sem vagy.

fiatal és egészséges vagy-égvilágon semmi baj nincs veled csak még nem rendszerezted a fejedben azt amit kell.

ehhez kell a tanulás.

sok sikert hozzá.

2016. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm! Sokat segítettél.
2016. ápr. 28. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

szuper!

látod mondtam én hogy semmi baj veled.

mindent megértettél most is.

még egy tanács-mostantól mondd azt hogy:nem vagyok én paranoiás!

meglátod milyen hatással lesz rád.

hajrá.

attól félünk amit nem ismerünk.aki nem akar félni rettegni az megszerzi az ismereteket azaz tanul..és máris a félelmei is eltünnek.

jó fej vagy-és semmi baj veled!

2016. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!