Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a rossz szokásomat hogy...

Ezt a rossz szokásomat hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h valamiért mindig ha nem értek egy beszélgetésből akár egy szót vagy betűt akkor visszakérdezek és ez sokszor már engem idegesit, meg ha pl valaki beszél és nem értettem akkor utána rendesen szar érzésem van h nem tudom mit mondott és ez nagyon nyomasztó.ÉS ez tuti régről alakult ki mert pl volt egy ilyen eset.
2016. ápr. 26. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ra es menetközben próbáld meg kikövetkeztetni mit mondott, vagy kérd meg, hogy ne motyogjon, mert nem érted mit nyünnyög.
2016. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hallásoddal amúgy minden rendben van?
2016. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.Csak van amikor elkalandozok vagy messze all valaki es akkor nem ertem teljesen.
2016. ápr. 26. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkalandozol, akkor nem figyelsz,arra aki beszél hozzád.Megnyugtatlak nem csak te vagy igy, lehet azért nem figyelsz oda, mert nem érdekes számodra a mondanivalója.
2016. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy már régóta beszél és elfáradtál.


Ha zavar egy egy szó hiánya, olvass rövidített regényt, szigorúan szótár nélkül.

2016. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!