Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki képes szívből zokogni filmeken, sorozatokon, vagy akár videókon is?

Figyelt kérdés

Persze nem mindenen, de ha valami megható vagy megérintő, képes ajta szívből zokogni akár...

Kérlek nemet és kort is írjatok. Köszi előre is.



2016. ápr. 26. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolok róla? Kb azt, hogy "Jaj de jó, nem vagyok egyedül" :D 24/N
2016. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érthető és dicséretes, ha valaki érzelmes, nálam is van egy pont, amikor el tud törni a mécses a filmeknél/sorozatoknál. Nem bömbölök ugyan torkom szakadtából, de meg tudok könnyezni bizonyos jeleneteket, ha el tudják érni.

Emlékszem például, hogy a legutóbbi ilyen videó, a Nickelback - Lullaby c. videoklippje volt (tudom, nem film/sorozat, de videónak számít :D )

Mégis azt mondom, hogy rendszert azért nem kell az ilyen sírásból csinálni, legyen az embernek egy bizonyos mennyiségű önfegyelme.

22/F

2016. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sok rajzfilmen is sírok, meg bármin ami egy picit is szomorú.

Érzékenyek vagyunk, szerintem ez nem baj. A barátom aranyosnak találja, olyankor mindig megölelget, puszilgat.:)

20/l

2016. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, az ilyenből nem "rendszert csinál" valaki, hanem megtörténik vele.


Önfegyelem meg... igen, ne essen térdre és püfölje a földet, ne söpörje le a porcelán dísztárgyakat és üvöltözzön, hogy "miiiiéééért?".


De az, hogy ül egy helyben és sír, nem az önkontroll elvesztése. Vagy akkor a kontrollálhatatlan röhögés is az.

2016. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre van valakinek valós érzelme ebben a mai világban.
2016. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igen az a videoklip is számít! Én mondjuk a waiting for love avicii lyrics változatán sírtam még borzasztóan :"D.

:)

2016. ápr. 27. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!