Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti nagyon undorodtok a...

Fiúk ti nagyon undorodtok a fogszabályzos lányoktol?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem, ha nincs kajamaradék közötte akkor elviselhető.
2016. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

szerintem aranyosak, van akinek például kifejezetten előnyösen áll...

persze fontos az igényesség!!!


23F

2016. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem jelent semmilyen hátrányt maximum az óvodásoknál meg általános alsóban.Ha egy lány nem tetszik akkor az nem a fogszabályzó miatt van.
2016. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Hazudnék ha azt mondanám, hogy senkin sem zavar.

Nem vagyok ovis, ezért mondom meg, és vállalom fel, hogy van akinek nem áll jól, sokat ront az arcán, és elcsúnyítja szegénykét. Olyannal meg nem leszek akivel a kémia nincs meg. Nem szorulok rá.

Szóval attól függ, hogy áll rajtad.

2016. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem szépek
2016. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem érdekel a fogszabályzó. Szóval akár van akár nincs ,nem azért nem fogok vele kapcsolatot létesíteni ,mert fogszabályzója van. Nem érdekel.

Sokakat meg megis szépít. Ha meg most éppen nem előnyös akkor tudom ,hogy a szép molyosa a későbbiekben majd az lesz.

2016. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem undorító, van két osztálytársam akiknek van, és alig észrevehető, meg most lesz egy másik lány osztálytársamnak is, csak nagyon izgul szegény, hogy mi lesz, de szerintem ha ő úgy érzi hogy rendben van, akkor nem valószínű hogy mások kifejeznék nem tetszésüket. A másik meg, hogyha csak egy kicsit ferdék a fogaid, akkor egészen gyorsan rendbe rakja, és utána gyönyörű lesz :)

Szóval csak nyugi, nem kell ráizgulni erre

2016. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!