Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós vagyok? Mit tehetek?

Depressziós vagyok? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Egész eddigi életem során mindig megvolt a motivációm, hogy tanuljak, csináljak nyelvvizsgát, foglalkozzak a dolgaimmal. Az idei tanévben viszont teljesen megváltoztam. Előrehozottan érettségizek egy olyan tárgyból, amiből nagy valószínűséggel vinni pontot a felvételire jövőre, de egyszerűen nem tudom rávenni magamat, hogy gyakoroljak, készüljek rá.

Semmihez nincs kedvem, társaságba se nagyon járok. Teljesen magam alatt vagyok és ami a legjobban aggaszt, hogy gyakorlatilag semmi okom rá, hogy így érezzem magam.

Valaki tudna ajánlani valamit, amivel segíteni tudok magamon? Valami könyv, film esetleg ami a témával foglalkozik?



2016. ápr. 30. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mozogjál,sportoljál,étkezz rendszeresen.

Keress egy jó multivitamint.Szedj omega 3-at,stb.

F40+

2016. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit túlterhelt vagy. Holnap pihenj egy nagyot. Ne a vizsgán agyalj, csak relaxálj. Nálam is hasonló a helyzet, egész nap olyan lehangolt vagyok, hogy már el sem hiszem. Próbálj kicsit lazítani. :)
2016. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!