Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti is sírtatok ballagásk...

Fiúk, ti is sírtatok ballagáskor, vagy ez csak a lányoknál szokás?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem nemtől függ, inkább a logikátlan embereknél szokás. Csak egy kicsit kéne belegondolniuk: Később is láthatják azokat a tanárokat/embereket akikkel éveket töltöttek együtt ebben nem gátolja semmi őket, egyéni joguk kivel találkoznak. Az egy dolog, hogy nem lesznek többet egy osztályban, de attól még nagyon nem veszítenek el senkit, akinek tényleg fontosak azokkal napi szinten beszélhetnek.
2016. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan nem, örültem, hogy vége.
2016. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MZ.per.X ***** válasza:
83%
Én is örültem hogy vége.
2016. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna a legnagyobb képmutatás részemről.
2016. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, mindenen sírok, a ballagáson pont nem. Senki nem sírt. De mások ballagásán sem láttam a ballagókat sírni. Szerintem ott már mindenkinek tele a töke.
2016. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont két fiúosztálytársam mellettem eléggé elérzékenyült. Amúgy nem kedveltem annyira az osztályomat és vártam, hogy vége legyen de az a szomorú hangulat, meg a búcsúztató tanárnő is sírva mondta el a mondanivalóját, kicsit elszomorodtam, de nem sírtam. Pedig filmeken és meséken mai napig sírok..
2016. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért sírna ott bárki is? Nem láttam még sírni lányokat sem, inkább örültek hogy vége. Egymást meg bármikor láthatják iskolán kívül is.
2016. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nálunk senki nem sírt a ballagáson, pedig 40-en voltunk az osztályban. Nem is értem, miért sírna bárki is? Nem temetés ez!
2016. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányoknál sem szokás, nemhogy a fiúknál. Legalább is tapasztalatom szerint
2016. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!