Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért több színű a szőrzetem?...

Miért több színű a szőrzetem? (Szőke haj, fekete szemöldök és szempillák, szőke szakáll, fekete bajusz) A bajusz és a szakáll csak lenne.

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Az lenne a kérdésem hogy miért vagyok "kétszínű"?


A hajam tompa sárgás szőke.


A szempilláim és a szemöldököm teljesen fekete.


A borostám/szakállam szőke (lenne),de nőnek fekete szálak is.


A bajszom fekete vagy nagyon sötétszőkés. (lenne)


Ott alul... A szőrzet teljesen fekete. (lenne)


A felső testemen szőke szőrzet van ,de az alsón meg fekete.


A mellszőrzetem fekete (lenne)


A szemem meg szürkés kék... :D


Miért van ez hogy ennyire különböznek a színek? :O Nem egyformának kellene lennie?


2016. máj. 2. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit szőrszálhasogató? :D Egyebként érdekes eset vagy, talán egy bőrgyógyász megfelelő választ tudna neked adni arra mit várhatsz a későbbiekben!
2016. máj. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :D Ilyennel nem igazán találkoztam még. Bár jobban belegondolva, a hajam szőkés-barna, a estszőröm nagyon világos szőke, alig látszik, az intim helyeken meg sötét szőke, vagy barna szinte. :D


Gondolom a gének, erre a jelenségre én is kíváncsi lennék, mi magyarázhatja. Bár igazából, ha az állatok lehetnek csíkosok, foltosok, és kb mindenféle mintások, az emberek miért ne lehetnének? :D Meg, ha már vitiligo van, akkor ennyi erővel a szőrzet is lehet hasonló dolog "áldozata".

2016. máj. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék mert nekem is így össze vissza színű...
2016. máj. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A becenevem Thor :)

Hosszú szőkésbarna haj, hosszú vörös szakáll :) mindkettő természetes, hozzá egy 190 magas 100kg-os amatőr testépítőt vizualizálj :D

Amúgy mindig ezt kérdezi mindenki, hogy lehet, hogy vörös a szakállam, ha a hajam nem az :D

2016. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és tenger kékek a szemeim természetesen.
2016. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szőke haj, kék szem. Minden más helyen barna és fekete között. Kivéve a kezeimet, mert ott szőkésbarna. Amúgy az is érdekes, hogy még pár éves koromban a szemöldököm is szőke volt, szinte alig látszott. Mára az is bebarnult.
2016. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is szőke volt a szemöldököm és a szempilláim is kiskoromban,de most még teljesen fekete :D


Amúgy én is láttam már fekete hajú embert voros szakállal.

2016. máj. 2. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!