Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi az életcélotok?

Nektek mi az életcélotok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, meg ha lehet pár fontosabb infót magatokról.

2016. máj. 5. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először az,hogy átmenjek a jövőheti vizsgán

18/f

2016. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretném elvégezni az egyetemet. Szeretnék egy szép esküvőt, egy jól fizető állást. Szeretnék összeköltözni a párommal egy nagy kertes házba. 3 gyermeket szeretnék és sok kis és nagy állatkát. 19/L
2016. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem, félreértesz! Én az életcélról beszélek, amit ha elértél már "nyugodtan meghalhatsz".
2016. máj. 5. 20:37
 4/13 A kérdező kommentje:
1.-nek írtam
2016. máj. 5. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Szeretném megírni az összes regényemet és a novellákat, valamint kisregényeket (regény több mint 60...) és mindezt úgy, hogy valamennyi követőre is szert tegyek.

Ráadásul elszeretném végezni a sulikat, egy jól fizető állást találni, amiből egyedül eltudok élni. Ugyanis szingli akarok maradni örökké...

15/f

2016. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretnék doktorálni és kutatni. Szeretnék létrehozni egy alapítványt vagy támogatni egyet hogy segíthessek embereken állatokon vagy tegyek valami hasznosat. Családot nem szeretnék viszont rengeteget akarok utazni. Szabadságra vágyom és hogy segíthessek összességében.
2016. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szeretném megélni az univerzum utolsó másodpercét.
2016. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó kis meló, amit igazán élvezek, meg egy szobát amibe gyűjthetek sok múzeális fegyvert hatástalanítva, meg kitüntetéseket, egyenruhákat, zászlókat.
2016. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Platinára kijátszani az összes ps játékot ami érdekel... ennyi az életcélom, semmi más.

Régen voltak értelmesebb céljaim is, de mivel sose sikerült semmit elérnem az életben így azokat már rég feladtam. Játszani tudok, abban jó vagyok, azt csinálom állandóan már csak.

30

2016. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
22 éves tag vagyok. Az lenne az életcélom, hogy végre álljak a saját lábamra, ne kelljen anyámék zsebén éljek, végre legyen valami, amit saját magamnak köszönhetek meg.
2016. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!