Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis, ha kinezettel...

Normalis, ha kinezettel probalok kompenzalni?

Figyelt kérdés

Regota szerelmes vagyok egy pasiba, azt hittem, hogy erdeklem ot, azonban fel eve van neki valakije.

Ez annyira megviselt,hogy nem tudom miert, de azzal probalok gyakran konpenzalni,hogy miniszoknya, magassarkuhoz valami dekoltaltabb felsot veszel fol, amihez kisminkelem magam, hajamat jol beallitom.

El fog ez valaha mulni? Miert alakult ez ki bennem?

23L


2016. máj. 5. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz egy normális férfit akkor valszeg el. Csak ezzel a magatartással leginkább a lúzereket meg a majmokat fogod vonzani. Gondolom jól nézel ki a vizuáltuning nélkül is. Ha túl ribisre veszed a figurát előfordul, hogy úgy is bánnak majd veled.
2016. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Uramfia... te még mindig itt tartasz? Olvastam az akkori kérdéseidet... te frankón így, buliribinek öltözve jársz be az egyetemre azóta is? Nem, ez már messze nem normális, ráadásul az embereknek nem azt sugallod, hogy lelki bajod van, hanem hogy egy feltűnősködő, közönséges csajszi vagy... ugye nem ezt akarod?
2016. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak aztán vigyázz meg ne erőszakoljanak :d és a férfit varják be a bőrtönbe elkönyvelve mindennek ;)
2016. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy jarok igy minden nap. Sokszor, ha nagyon rossz kedvem van, akkor, a legfokk ok olyankor, hogy olyan visszajelzest kapjak, hogy legalabb eszrevesznek a pasik
2016. máj. 5. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyedülálló nő ugyanezt teszi. Valamivel ki kell tünni a tömegből és a külső sokkal jobban látszik, mint egy intelligens egyéni belső. De ezzen nincs is semmi baj, csak ne ess túlzásba.
2016. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

valamire szükséged van, de nem gondoltad át kellően, hogy hogyan is érhetnéd el.. azaz szem elől vesztetted a célt!

Kicsit nézz körbe magadban, mi zajlik a lelkedben, milyen érzéseid vannak, milyen szükségleteidhez kapcsolódnak, mi a gyökere az egésznek :)


Ezt neked kell tudnod, benned van, derítsd ki!


A gyökere a társ, ez alapszükséglet szerintem előbb-utóbb.

Aztán a felszín, amit te érzékelsz lehet kapcsolatfüggőség, magad mellett akarsz tudni valakit, aki "önbizalmat ad" (önbhiányt is akarhatod kompenzálni a kihívő öltözékeddel).

Tehát ebből azt lehetne kikövetkeztetni, hogy rossz helyen keresgélsz.. önbizalmat magadból szerzel és nem kívülről, társat pedig majd mellédsodor a sors, nyilván ha önbizalom sugárzik belőled, belső boldogság, akkor ez könnyebben megy, szimpátiát ébresztesz másokban, stb..


de ez csak találgatás, tipp, bármi lehet, neked kell tudnod :)

2016. máj. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!