Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek hogy nem...

Ti hogy viselitek hogy nem vagytok már 20 évesek? Nem estek depibe? Borzaszto latni hogy milyen csúnyák meg elesettek az öregek, es már 35 evesen is érzem hogy ez már sok rettegek a 40 tól.40 evesek már akármit csinálnak csúnyulnak

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Én 22 éves vagyok, de már most fájlalom, hogy eltelt az idő amitóa 18 voltam.
2016. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Többynire egykedvűen. évfordulókon persze rosszabb. 30 évesen nagyon depiztem, hogy mennyivel rosszabb vagyok, mint 20 évesen, de hát ez van.
2016. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak sok időd van marhaságokon gondolkodni.

39/F vagyok, sosem szerettem az idősebb nőket, de mostanában sok 40 feletti nőt látok akit abszolót nem tartok csúnyának, sőt...

Csak ugye vannak azok akik nem adnak magukra mert már van család, már a pasik csak punnyadnak otthon, a nők meg hivatkoznak arra hogy van már 1-2 egyerek, nekik minek adni magukra. Pedig igen is kell. 60 lehet normálisan kinézni, de igazából nekem nincs is időm ilyen marhaságokon agyalni.

2016. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én gyógymasszőr vagyok így nap mint nap látom az embereket meztelenül, a ruhában csinosnak tűnő festett meglazult bőrű óregedő 40 éves nőket is, látom mi van a cicoma alatt. Talán ezért rémít meg az egész mert 20 tól 80 g nyomonkövetem mivé lesz az ember. Borzaszto hogy 60 évesek közótt pedig már olyan sok az elesett reumas nehezkes nekik a mozgas stb. Szxar ez az élet mi értelme
2016. máj. 5. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Én örülök, hogy nem vagyok már huszonéves. Az egy útkereső időszak, tele bizonytalansággal és állandó pénzhiánnyal. Kit izgat, ha lett egy kis narancsbőröm? Az önbizalom sokkal vonzóbb, mint a babapopsira hasonlító bőr :) Néha az furcsa, amikor említek valakinek valamit, ami 15 évvel ezelőtt volt, aztán leesik, hogy ő akkor csak ötéves volt, nekem meg mintha most lett volna, de ettől nem érzem magam öregnek, inkább tök vicces, mintha egy időutazó lennék a jövőben :D
2016. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát még ha egészségügyben dolgoznál mit gondolnál. :)


Néha én azt gondolom, hogy undorító az emberi test néha meg hogy gyönyörű vagy hogy ijesztő. De a legjobb nem gondolkodni rajta. :D

Én attól esek inkább "depibe", hogy milyen sok idő van még hátra és mennyi minden s**ron kell még átvergődni magam. És még utána kitudja mi lesz.

2016. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én is lennék újra fiatalabb :D

23f

2016. máj. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdező csak a testiekre gondolt? Az egyáltalán nem izgat. Az öregedés ellennem tudsz mit tenni, el kell fogadni. Én se szeretnék azzá a bácsivá válni, aki alig tud járni, és nagy ehezen kászálódik fel a buszra is, de gondolom meg lehet szokni valamennyire.
2016. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem az öregséggel és az azzal járó betegségekkel van a gond! Hanem egyes emberek fejében kéne rendet rakni. A megöregedést,illetve az esetleges velejáró kellemetlenségeket méltósággal kéne tudni elviselni, nem harcolni ellene!

Személy szerint én már annak is tudok örülni, ha nem fáj itt meg ott. Ezek után szerinted érdekel, hogy ráncaim vannak?

2016. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a testiere de azt látom na mint nap. 35 vagyok és sokkal fáradékonyabb mint 10 éve. Kedvem sincs már se koncertre sehova menni.teherbíróképességem zero
2016. máj. 6. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!