Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El vagyok kenődve egy lány...

El vagyok kenődve egy lány miatt napok óta. Magányos is vagyok, kivel tudnám ezt megbeszélni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem 2 hónapja csalt meg a barátnőm, egy olyan sráccalnakinek a szülei baromi gazdagok. Azt hittem, 1 hónap alatt túltettem magam rajta, de akaratlanul is befelé fordultam. Úgy érzem belül meghaltam, és az életem értelmetlen. Olyan gondolatokkal alszom el, hogy egy nap felakasztom magam. Nem tudom, még, hogy akarok e beszélni, de ha gondolod dobhatsz egy privátot


17F

2016. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú srácok,sajnálok :/ Engem a barátom dobott,kb egy hónapja,majdnem egy év után,egy ideig azt hittem,hogy kezdenek elmúlni iránta az érzéseim,de valamelyik nap vele álmodtam,én azóta vagyok igazán szarul. 19L
2016. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

engem meg letiltott 3hete mindenhonnan. csak ugy szo nelkul.

vagyis elotte rengeteget veszekedtunk meg tiltogattuk egymast de utana 1-2napra ra mindig kibekultunk. de mar ennyi volt. es ezt igy 3ev utan.

nagyon nehezen tudom tultenni magam rajta. meg a mai napig is szoktam sirni miatta.

soha nem bantott engem senkise ennyire meg.

szoval nekem is irhatsz nyugodtan.

18L

2016. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem 2 éve szakítottak, és még most is azon szoktam gondolkozni, hogy miért...miért nem voltam elég jó neki, miért csinálta ezt velem. A napokban gondolkoztam el igazán rajta, egy ideje próbálok nem gondolni a dologra, de most rájöttem, hogy nem szeretett engem soha, egyetlen pillanatra sem. Már túltettem magam rajta, van párkapcsolatom is amivel teljesen meg vagyok elégedve, de akkor ott, 2 éve májusban eltört bennem valami.. azt hiszem ezt az érzést soha nem fogom elfelejteni.

Szívesen beszélek veled ha gondolod, sajnos nem vagyok jó tanácsadó, de szívesen meghallgatlak.

20/L

2016. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Nekem 3 éve nem jön össze semmi egyszerűen. Nem tudom mit hibázok, mit vétek, valamiért nem jönnek össze a dolgok. Újítottam külsőben, belsőben, mely előnyömre vált. De úgy érzem, hogy kicsúszott ez az egész a kezeim közül. Napjaimnak sem látom az értelmét mostanában. :( Szóval, kitartást. Ha van kedved írj.


20/F

2016. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!