Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fura vagyok?

Nagyon fura vagyok?

Figyelt kérdés
Télen láttam a Grease-t és nagyon megtetszett, csak néhány musicalt/rockoperát ismerek, és legfőképp ezekből szoktam énekelni, és dalt dúdolgatni. Ezen kívül még a Disney rajzfilm dalokat énekelem szívesen. Viszont bármilyen modern, 21. Századbeli számot elhallgatok szívesen, de annyira nem szoktam odalenni érte. Most fura vagyok, ha inkább Grease, Disney, Les Miserables (2012) dalokat töltenék le a telómra, mint mittomén kiáltal énekelt zenéket?

2016. máj. 6. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Legyél rá büszke.

Bár helyedben nem hallgatnék mostani hulladék zenének csúfolt zajhalmazokat.

2016. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy fura.
2016. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam klasszikusokat, Hatsune Mikut, musicboxokat és sok minden mást hallgatni...

Fura vagyok? Na ugye...

2016. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább én vagyok fura. Alapból, nyugodt vagyok, de ha bármilyen zenét 10 percnél tovább kell hallgatnom, teljesen kifordulok magamból. Pillanatok alatt össze veszek bárkivel a zenétől.
2016. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen semmi fura nincs.
2016. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, miért vagy fura?
2016. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se szeretem ezeket a mai tuctuc stílusú zenéket. Sőt borsódzik tőlük a hátam. Én jobban szeretem azokat a dalokat,amik szólnak is vmiről
2016. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én 16 éves vagyok és gyűlölöm a mai tuctuc 'zenéket'. Nálam a zene az 50-es évektől 90-es évekig terjed (nagyon ritkán találok jó zenét 2000-től felfelé is). De amúgy 90%-ban musicaleket hallgatok (legtöbbet magyarul, néha más nyelveken is). Teljesen más a zenei ízlésem a korombelieknél. És hihetetlenül büszke vagyok erre :) Tudod, lehet, hogy más körülmények között csúfolnának ezért, ha hagyod magad elnyomni. De én a kezdetektől büszkén vállaltam ezt, soha nem tagadtam meg önmagam, és mostmár inkább elismerőek az emberek :)
2016. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy fura, jó pár csaj ismerősöm az ilyen zenéket szereti.

Azon meg tegyük már túl magunkat, hogy ha valami nem tetszik, akkor az nem zene. Ha egy ember nem tetszik nektek, az nem ember vagy mi? Inkább az a fura, aki ezt nem növi ki általános iskolában.

2016. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hálistennek fura vagy! Ami manapság átlagosnak számít, az csak hulladék...
2016. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!