Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik butának a rózsaszí...

Miért nézik butának a rózsaszín preferáló lányokat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Alanyhiány miatt nem tudunk válaszolni.

Bár de...

Tudatlanságuk miatt.

2016. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél
2016. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.Elterjedt sztereotípia

2.Azért ha valakinek az ágyneműjétől a zoknijáig a legtöbb cucca rózsaszín,az elárul valamit

2016. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez igazán kedves. :)

Megjegyzem, hogy én az "zokniig rózsaszín" lány vagyok, lila szemüveggel. Mellesleg egy jó eredményeket produkáló mérnökhallgató.

2016. máj. 7. 00:54
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Bizonygatod, hogy rózsaszín létedre okos vagy.

Na látod ezért.

2016. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom h nem igazán léteznek olyan dolgok amiben ne lennének kivételek. Ha van is alapja a feltételezésnek te nem vagy buta, szereted a rózsaszín cuccokat, és? Rengeted sztereotip história létezik, fölös ezeket megkérdőjelezni (velem kapcsolatban is van olyan ami idegesítő lehet de tudom h van alapja és ha szóba kerül és úgy van akkor eldarálom h én nem vagyok olyan azt kalap kabát..).

Az h mérnökhallgató vagy még nem jelent semmit mert van pár szak ami ugyancsak "....mérnök" de ettől függetlenül munkanélküli lesz az illető, hadd ne mondjak példát. De nem is ez a lényeg, nem kell itt senkit meggyőzz..

2016. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahol én lakom ott a normális lányok szándékosan kerülik a rózsaszínt.

Ez a rózsaszín ruházat olyasmit üzen, hogy figyeljetek rám, lány vagyok, ezt a 100 kiló körüli nőknél van értelme megerősíteni. Már szinte csak ők hordanak ilyet.

Egy jó csaj felvehet barna nadrágot barna blúzzal akkor is mindenki látja, hogy ő egy jó csaj, nem egy tehén vagy nem egy fiú.

Szerintem a rózsaszín mániához kell egy kis gügyeség.

Attól, hogy fősulira jársz nem leszel okos, ma már mindenkinek van diplomája aki akarja hogy legyen, aztán más kérdés mire megy vele.

2016. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eltűntél mint szürke szamár a ködben...
2016. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csigabigalány válasza:

Ezt magam sem tudom.

Biztos vagyok benne, hogy se a ruha színe, se fazonja nem befolyásolja az intelligenciát. Csak az idióták gondolják, hogy így van.

2016. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ismerek nagyon intelligens, de a rózsaszínt átlagon felül előtérben részesítő nőt.


Szerintem sokan gyerekesnek tartják, mert a rózsaszínről a babára asszociálnak. De ugye a kék meg a fiúbabák színe, mégse tekintjük gyerekes színnek.


Érdekesség: kezdetben a rózsaszín volt a fiúk színe, azt gondolták az emberek, hogy az erő színe. (Kb. 1900-as évek elején találták ezt ki a ruházkodásban.) Forrás: nyest.hu

2016. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!