Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire érzéketlen vagy rossz...

Ennyire érzéketlen vagy rossz ember volnék?

Figyelt kérdés

Ha valaki sír,legtöbbször nem sajnálni kezdem,hanem felidegesít,frusztrál,ha van rá lehetőség,inkább elmegyek onnan. Persze azért nem mindig,normálisan is szoktam reagálni, de csak kevés esetben és 1-2 embernél. És még ha próbálom vigasztalni,akkor sem tudok az égvilágon semmit mondani.

A másik,meg az,hogy azt sem viselem ha valaki beteg a kozelemben. Segítek neki,ha kell ápolóm,de nagyon zavar a tehetetlensége vagy nem tudom mi. Pedig olyan emberekről van szó,akiket nagyon szeretek.

Miért van ez?



2016. máj. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha te beteg leszel, vagy padlóra kerülsz vajon hányan segitenek majd ?.
2016. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem direkt csinálom. Én magam amúgy nem szeretem,ha vigasztalnak,olyankor inkább hagyjanak békén.
2016. máj. 7. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy. De próbáld logikusan végiggondolni: miért sír? van átérezhető oka rá?

A betegségnél azért tényleg fura, nem tehet róla senki, ha magatehetetlen.

2016. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én is ugyanígy vagyok ezzel. Kiegyensúlyozott, testi légy lelkileg egészséges ember vagyok, de ha valaki elkezd bőgni, vagy ki kell szolgálni, mert beteg, pillanatok alatt full ideg leszek és elhúzok onnan. Természetes dolog, hogy valaki nem az az ápolónő/lelki szemetesláda típus :)
2016. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!