Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan éljem így az életemet?...

Hogyan éljem így az életemet? Van ennek egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés

Teljesen elegem van kb. mindenből. 19éves vagyok. Anyám szinte semmit nem tud rólam, ezért nem is ért meg. Apám alkoholista.

Senki nincs aki megértene, aki meghallgatna. Van pár barátom de persze nem fogom rájuk zúdítani a gondjaimat, mert akkor hamar megutálna mindenki. Folyamatosan sírok. Már mindenen gondolkodtam. Az öngyilkosság is egy opció, de a legvégsőbb esetben teszem csak meg. Költözés nem jöhet szóba, egyelőre még nem keresek annyit, hogy meg tudjam magamnak engedni.

Anyám folyamatosan "zaklat", hogy én miért nem avatom be az életembe. Ha valamit elmondok neki, jön azzal, hogy hazudok. Pl.: volt egy barátom, elmondtam neki és ő folyamatosan csak azt beszélte, hogy képeket csinálhattam egy vad idegennel is, attól h kiteszem, hogy kapcsolatban még ő nem hiszi el. Kinek kellene egy ilyen lány mint te vagy?

Lényeg, hogy azért nem osztom meg vele a dolgaimat, mert úgyis szemétkedne csak. Sosem értett meg.


2016. máj. 7. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Velük ott nem , ezért keresd a lehetőségeket vagy figyelj ha adódik .
2016. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most nagyon közhely lesz, de a szüleid hülyesége ne nyomorítsa meg az életed. több vagy annál! Szépen lassan le tudsz tőlük válni, lesz jó munkád, család és akkor majd gondolkozhatnak hogy te többre vitted és "hoppá elvesztettük a gyerekünket" , vajon miért "szar le minket?" de így jártak... :/ az ő hibájuk
2016. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szüleidet is rosszul nevelték, azért lettek ilyenek, te okulj az ó esetükből. Legyél sokkal okosabb, ügyesebb. Nemsokára eljön a te időd, addig kitartást.
2016. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudom, hogy milyen amikor nem akarod a barátaid terhelni a gondjaiddal, én is ilyen voltam. Viszont mindenkinek szüksége van valakire, akivel megoszthatja a problémáit. A barátaid között csak van egy olyan, aki meghallgatna. Ha nincs is, ne add fel, keress egy ilyen személyt! Nem vagy egyedül.
2016. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolja ezt rólad az anyukád?
2016. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!