Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha egy huszonéves fiúnak...

Gáz ha egy huszonéves fiúnak van kedvenc színe, kedvenc szava és kedvenc meséje? Mert azt mondták sokan hogy ebben a korban már nincs ilyen.

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az a gaz, hogy ezt nem tudod magadnak eldönteni es azt sem, hogy ezt kinek szabad elmondanod es hogyan kell találod, hogy ne nézzenek érte infantilisek.
2016. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hogyan kell tálalnom és kinek mondhatom el? csak megkérdeztem a barátaimat hogy nekik mi a kedvencük. . .
2016. máj. 7. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:

A színnél elakadtam. De amúgy a páromnak aki már majdnem harminc, van kedvenc mesélje.

Kedvenc szava, azt hiszem, affinitásból adódóan nincs.

2016. máj. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na és mi a kedvenc színed, szavad, meséd?? :)


Ne törődj a buta emberekkel, kik irigyek rád,amiért van lelked.

2016. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a világos kék a kedvenc színem , a kedvenc szavam az a kölyök, mármint állat kölyök ;D, mert szépen cseng és cukik a kisállatok. a kedvenc mesém a lilo és stitch, a sorozat és a mozifilmek meg az anime Stitch! :D
2016. máj. 8. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedvenc szavad lenne nem kellene külön választanod az értelmét a szóalaktól, mivel a két szó ugyanaz, csak más az értelemtársítás. Egyébként ebből a pár sorból lejön, hogy valóban éretlen vagy és nem feltétlen csak emiatt szóltak meg, hanem általánosságban vagy infantilis, kezdve azzal, hogy huszonévesen már nem fiúként utalunk a férfiakra/pasikra.

Ismétlem, nem azzal van a baj, hogy van kedven színed, vagy meséd. Nekem a fekete-narancs színek a kedvenceim, és a Tarzan a kedvenc mesém, mégsem ért még soha ez, hogy gyerekes lennék. Szóval máshol is lehet gond a kommunikációban.

2016. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legnagyobb problémád? egyébként lehet valakinek kedvenc színe meg ilyenek, csak ebben a korban már ez nem téma és egyáltalán nem fontos és senkit sem érdekel, ezért szóba se kerül. Kedvenc film viszont nagyon sok mindenkinek van, bár tudom, hogy te mesét írtál. Sok felnőttnek lehet kedvenc meséje is főleg amiket gyerekkorában nézett. Bevallom nekem is van, csak hát ez nem szokott téma lenni már.

Az óvodában viszont lehet ez a főtéma.

2016. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!