Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya a testalkatom, mit...

Csúnya a testalkatom, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy elég elcseszettül néz ki a testem. Vannak persze feleslegek, de ezek lényegében az van hogy úgy nézek ki mintha egy srácot+lányt összekevertek volna. 1: a vállam fiús, olyan V alakú felső testem van

2: 13 éves vagyok de van kb egy ökölnél kicsit kisebb mellem.. amit utálok hogy van.

3: ugyebár a csípőm is elég furán néz ki. A seggem is nagy szerintem


Most komolyan ez hogynézki összhangban? komolyan ha lenne reinkarnálódás és következő életemben olyan testem lenne amire vágyok akkor megölném magam talán. Fogynom nehéz, szorongok mikor emberek közt vagyok így nem sportolok, anyagcserém is elég szar kb 3-4 naponta 2 nagywc szokott lenni. Így az is kizárva.


mit gondoltok erről? ne gyertek azzal hogy vinnyogok kérlek. :/



2016. máj. 7. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

13 éves vagy, szóval két hónap alatt akkorát változhat a tested, hogy felesleges erről beszélni, a pubertas vegeeig pedig meg rengetegszer 2 hónap jön.


Kép nélkül nincs miről beszélni, mivel nem vagy Nobel-díjas író, nem hiszem, hogy kellően tükrözi a valóságot írásban.


Ha sportolsz es egészségesen etkezel, rosszabb nem lehet, de jobb igen.

2016. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt jó tudni hogy megfogok talán változni. És teszek is érte :D köszi
2016. máj. 8. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy milyen a testalkatod?! Bárhogy is, kezdj el szépítkezni, mert nem az eszeddel fogsz boldogulni.
2016. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!