Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menő, sikeres és szép pasik/cs...

Menő, sikeres és szép pasik/csajok! Ti mit gondoltok ezekről a típusú emberekről?

Figyelt kérdés

Néhány mondattal kérlek írjátok le, hogy mit éreztek/mit gondoltok az alább felsorolt típusú emberekről abban a pillanatban, amikor mondjuk az utcán sétálás közben/autóban ülve/bevásárláskor stb. megpillantjátok őket. Mik az első benyomásaitok és esetleg eszetekbe jut-e róluk valami élmény/vélemény vagy egyáltalán nem foglalkoztok velük. Remélem nem baj, ha ilyen pszichológiai eszmefuttatásba bocsátkozok.

Mielőtt valaki provokációnak fogná fel a kérdés, jelzem, hogy nyugodtan írhat más átlagember is, csak elsősorban a kérdésben szereplő személyek lelki világára vagyok kíváncsi.

Szóval:

-viszonylag "jól" öltözött elkeseredett hajléktalan, akin nem látszik az alkohol és a dohányzás jele

-nyikhaj ~55 kilós, elég alacsony, elegánsan öltözött (esetleg jóképű) fiatal (20-25) férfi

-együtt beszélgető, kedves természetű, meglehetősen molett barátnők

-járni alig tudó 70-es éveiben járó idős nő

-3 gyerekkel sétáló nagycsaládos kevésbé jó megjelenésű anyuka

-építkezésen dolgozó fiatal, erős fizikumú férfiak


Remélem érdekes válaszokat kapok. :)



2016. máj. 8. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Én átlagember vagyok, remélem nem gond.

1: egy olyan ember aki elcseszte az életét, de igényes, és próbál nem a koldus céltalan emberek közé tartozni.

2: Nem igazán érdekel.

3: Normális embereknek tűnnek, akikkel nincs semmi baj.

4. Nem érdekel, nem tisztelem, nem vetem meg, de ha engem bámul akkor idegesítő, ha viszont nem várja el a tiszteletet és megalázkodó akkor segítek neki ha kell valamiben éppen.

5. Egy olyan nő, aki többet vállalt be gondolkodás nélkül, mint amennyit kellett volna.

6. Lúzerek, akiknek nincs eszük, de legalább hasznuk van.

2016. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Én menő, sikeres és álomszép csaj vagyok. Magas, enyhén izmos, vékony, félvér lány vagyok, fekete hajjal, nagy barna szemekkel. Jogászként dolgozom egy multinál, de nyertem már több szépségdíjat is. Most egy tűzpiros kabrió Mercedessel járok, Budán van egy lakásom, ami a Dunára néz. Rengeteg barátom van, többnyire az egyetemről. Az életem sosem volt még ennyire kiegyensúlyozott és könnyed. Ez alapján kellőképp beleillek a kérdés célközönségébe?


Ha igen, akkor válaszolnék:

Mindenki szép a maga nemében és a világ unalmas lenne, ha mindenki ugyanolyan lenne. Kb ennyit gondolnék és mennék is tovább, miután zöldre váltott a lámpa.

2016. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

1. ha idejön tarhálni, akkor angolul fogok megszólalni

2. kompenzálni akarja a testi hátrányait és ettől még szerencsétlenebbnek tűnik

3. dagi csajok, nyáron nem szagolnék a bugyijukba

4. néni, aki annak ellenére hogy járni sem tud, valószínűleg már 3 km a lábában van reggel 8-kor

5. milf vagy nem milf, ez itt a kérdés

6. napoznom kellene kicsit, de nincs időm

2016. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

- hajléktalan: igyekszek hamar távol kerülni tőle, mert zavar a kosz meg a bűz.

- nyikhaj: fel sem tűnik mindegy, hogy jóképű vagy sem

- molett barátnők: szintén

- idős nő: igyekszek elkerülni őket (sorbaállásnál pl), mert szeretnék haladni a dolgommal, ha netán mégis interakcióba kell lépnem vele akkor előzékeny vagyok.

- nagycsaládosok: ha jól nevelt a gyerek nem érdekel, ha ordít akkor zavar

- jó fizikumú férfi: nem érdekel

2016. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és örülök, hogy nem közhelyekkel teli véleményeket írtatok. Várok még további kommenteket.
2016. máj. 8. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

1. Valamit nagyon elk..rt,nem írt házassági szerződést,gyenge alak volt,nem viselkedett férfiként.

2. Ettől még szerencsétlenebb,bár ez ad neki pluszt,de ne akarjon csajozni,illetve keresse a ,,maradékot".

3. Igénytelenek,fújjjj. Nem csodálom,hogy együtt beszélgetnek mert egy férfi se kíváncsi rájuk.Marad a csoki és az ujjuk.

4. Figyelni akarok az egészségemre,én ha megérem a 70-t akkor is kisportolt maradok.

5. Nekem ilyen feleségem soha de soha nem lesz,és hogy otthon tutira nincsen szex,a férj orrba szájba csalja hozzáteszem jogosan.Igénytelen elhízott,asszony,aki senkinek se kell max egy csövesnek.

6. Sajnálom őket,ha nem változtatnak tönkremegy az életük,szürke életet élhetnek.

2016. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a 2. emberke jellemzésén kicsit meglepődtem. Ezek szerint mégsem a ruha teszi az embert? Például az illető egy újgazdag ilyen tipikus feminin stílusú mérnök srác méregdrága Armani ingben és ennek ellenére mégis lúzernek gondoljátok, mert közel sem egy macsó emberke? Vagy mit gondolnátok róla, ha mondjuk látjátok kiszállni egy Lexusból/Mercedesből? Ezt csak azért kérdezem, mert nem egy ilyen embert ismerek és érdekes, hogy a kommentekből kiindulva, a megjelenés és a pénz sem képes felülírni a testi paramétereket egy ember megítélésekor.
2016. máj. 9. 13:07
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

2. emberkének el kell mennie sportolni.

A férfi 80 felett férfi,ezt nők is mondják,a puncinak be kell nedvesednie.

Hiába van zséje,ha egy nyikhaj egy nő nem fog beindulni rá.

Én látom,amikor az utcán mentem este egy vékony nyeszlett gyerek odament a lányhoz,a csaj úgy elküldte,hogy a srác konkrétan lefagyott, ,,hogy nézel ki,bocsi ne haragudj de nem veszed magadat észre,előbb menj edzeni,egy férfi legyen már férfi,nekem férfi kell".

Ez volt a lényeg.

Röhejesen néz ki egy 50-70kg-os ember Armaniban,sőt ha Lexusban ül még gázabb,mert nem illik hozzá.De ha van egy srác full kisportolva,lebarnulva,szépen beállított séróval,stílusos slim fittben,kiszáll a Lexusból karján az Audemar Piguet,na igen akkor nincsen megkérdezve semmi.

2016. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pszichologus/szociologus leszel vagy csak erdekelnek az ilyen kutatasok/ felmeresek/ kiserletek? ;)
2016. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8: LOOL, :D

Úgy látom, te csak egy begombázott troll vagy. :D

Szerinted az ilyen alkatú focisták (Götze, Sneijder stb.), akik 60-70 kiló körül vannak és kivétel nélkül modell barátnőik vannak, szerinted azok sem tartoznak a férfi kategóriába (hangsúlyozom, élsportolók!). De az általam említett hasonló testalkatú ismerőseimnek is szép barátnőik vannak. Rég hallottam olyan marhaságot, hogy a férfi 80 kilónál kezdődik, legfeljebb a te kis világodban. Persze a véleményedet tiszteletben tartom, de egyáltalán nem értek vele egyet. Na mind1, Peace!

2016. máj. 9. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!