Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha romantikus könyveke...

Az gáz, ha romantikus könyveket is olvasok?

Figyelt kérdés

Sok könyvet szoktam olvasni, köztük néhány romantikusat is. Érdekelnek a romantikus filmek/sorozatok is (feltéve ha nem csak nyáladzásról szól, hanem van benne némi kaland is).


Ahogy észrevettem sokan elítélik, ha egy férfi szereti a romantikus témájú dolgokat. Nem értem miért... Nem kezdek el bőgöm el magam, de azért hagy némi nyomot bennem egy-egy könyv vagy film/sorozat. És nem az ilyen tini hülyeségekre gondolok, hanem inkább a felnőttes témákra.


18/F



2016. máj. 9. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A szomszéd bácsi oda van a Titanicért! Sok fiút is ismerek, akik nagy szakértői a romantikus könyveknek...
2016. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok,fiú. Simán fogékony vagyok az érzelmekre,sőt néha meg is hatódok,kb. úgy mint te,úgy írnám le magam :)
2016. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Például miket olvasol/nézel? :)
2016. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sorozatra pl. az Outlander-t említeném meg. A többi titok. :p
2016. máj. 9. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt nem nézem:) lehet megnézek egy részt.

Na ne már, privatba is jöhet, kíváncsi vagyok ^^

2016. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nehogy már más mondja meg mi a "gáz". Mindenki olyat olvas, amit szeret. Inkább olvass sci-fit mondjuk, mert az a menő?


Ennyi erővel mondhatod hogy a történelmit szereted. Az Outlander is végülis az :D

2016. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hanem az ilyen megnyilvánulások, mint pl: "A többi titok. :p" mint egy 14 éves tinip*csa.
2016. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Haha :D citromospite


Am en se ertem miert titok, ez egy anonim oldal...

2016. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nyugi.
2016. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivan bebùzultàl?
2016. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!