Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet ez? Megkopott a...

Mitől lehet ez? Megkopott a humorom és filozofikus lettem.

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok.. Régen elég sokakat megnevettettem, jó dumáim voltak, jól ismerkedtem, csajoztam. Aztán csak mostanság vettem észre, hogy valahogy az emberek, haverok eltávolodtak tőlem.. ÉS hogy sokszor vagyok már szótlan, morózus, már nem találom annyira a vicc ritmusát, sajátossá vált a humorom.. Nem vagyok már olyan vidám, keserűbb lettem. ÉS állandóan filozofálgatok, bármilyen téma kerül szóba, én mindig lemegyek a mélyére, és sokszor tök jól el is beszélgetek emberekkel.. De már mindig túl komoly a hangvétel, úgy érzem már nem tudok lazítani.. Az élet súlya rám nehezedett és megkeseredtem?

2016. máj. 9. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat füvezel èdesfiam az a te bajod kong a herèd
2016. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idősebb lettél, komolyodtál, ez egy jelzés, lehet más fele kell venni az irányt
2016. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fejlődik a személyiséged. most éppen ilyen irányba.

de ezen bármikor változtathatsz, csak maradj a kereteiden belül, úgy értem add önmagad, ne bújj szerepjátékba.

2016. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: Ha füvezne ,meglenne a humora...


Lehet csak öregedsz! (mentálisan)

2016. máj. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezer meg ezer oka lehet a változásnak, szerintem kinőtted a régi világodat, szűkössé vált, és most készíted magad egy tágabb "szobába" való beköltözésre. Szerintem jó úton jársz...
2016. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Basszus, mintha csak én írtam volna. Én sem ápolom már a barátságaimat a jókedvem hiányában úgy mint régen sajnos, viszont akár egy tök random idegennel is órák hosszát tudok beszélgetni ha ő is filozofikusan gondolkozik.l
2016. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én még kicsit pluszban úgy érzem.. Hogy mivel már annyira nem vagyok szórakoztató arc, ezért is távolodnak tőlem a "barátok". De hát ez megmutatja, hogy mennyire barát valaki.
2016. máj. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!