Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves Lanyok! Egy 27 eves...

Alibaba15 kérdése:

Kedves Lanyok! Egy 27 eves fiatalember vagyok, mondhatni, hogy jo kepu, es aki ad magara. De megis nagy hatranyban vagyok alacsony termetem miatt.167cm vagyok csak. Szeretnem megkerdezni, hogy tenyleg ennyire fontos nektek a magassag?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 07:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
20%
Szia! Ùgy tûnik nekem ebbõl a pàr mondatodból,hogy nem a magassàgoddal van a gond,hanem az egóddal! Egz fèrfi ne mondjon màr magàról ennyi ,,szèpet". Egyèbkènt szerintem nem gond a 167cm
2016. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nincs ba az egommal, csak azert irtam, hogy adok magamra, hogy hanguslyozzam, hogy mindent megteszek es nem vagyok lepukkant. Sose voltam egoista. Hatarozott jellem vagyok, de a magassagom miatt hatranyban erzem magam a lanyoknal.
2016. máj. 10. 07:58
 3/23 anonim ***** válasza:
24%

172cm vagyook, ha felveszek egy magassabsarku cipot, egy alkalomra/esemenyre az nyilvan emel..

Min.180cm leszek te meg mellettem lennel 167cm..

Csodalatos dolog..

Egyebkent egy ferfi(!) igenis legyen magas(abb) (a nonel is) es ferfias!:)

2016. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Hallottatok a 150 cm magas Hou Chuen Kung-fu mesterről? Szétvert mindenkit. Mert olyan szinten mozgékony volt, hogy Mike Tyson egy fa, hozzá képest. Olyan csontozata volt, mint a beton és eltalálhatatlan volt. Egyszer volt, hogy harcolt egy Hung-Gar mester ellen, akinek sikerült eltalálnia, a mester feltette a kezét, védte, de tíz métert repült, majd felállt, mérges lett és kivégezte a Hung-Gar mestert. Ennyit a magasságról. :P
2016. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ertelek. Igen megtapasztaltam, hogy a nok szemebe az alacsony ferfiak kisebb ertekreddel birnak. Az elmult par honapban kerestem fel egy klinikat ahol az altalanos vizsgalatok utan es ha mindent rendben talalnak, akkor megmutenenek es csinalnanak egy magassagnovelo mutetet rajtam. Igy lehet elvallalom es kes ala fekszem.
2016. máj. 10. 08:12
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy ez a magasságos dolog a modern kor trendje. Ha olyannyira fontos lenne a lányoknak a magasság, akkor az evolúció során gondoskodtunk volna róla, hogy így legyen mindig. Belenevelik a lányokba, hogy csak a magas hapek a menő, mert az néz ki jól a csaj mellett és a BMW-ben. Oké, legyen olyan, hogy egy lánynak a magasság a perverziója, de az nem normális, hogy mindenkibe belenevelik ezt, aztán most szegény kérdező amiatt érzi magát rosszul, amiről nem tehet. Ennyi. Kérdező, próbálj meg felbátorodni, törj be pár álkapcsot és akkor nem lesz baj. Sok sikert! :)
2016. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

# 4

És 2016-ban rendkívül fontos, hogy egy csépelő gép legyél, mert ez a legfontosabb az érvényesüléshez...idióta:D

2016. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

7-eske! 1) kultúra! Ne személyeskedj, mert bizony már nem lenne meg az álkapcsod élőben. Bár ott biztos tudnál normálisan kommunikálni.


2) ebből annyit kell kiszűrni, hogy mindent el lehet érni, vagyis... sokmindent. :D Lehet barátnőd akkor is, ha alacsony vagy, csak nyilván sokat kell érte szenvedni.


Amúgy látszik, hogy mennyi eszed van, most így rádkontrázva, hogy ez neked magadtól nem esett le. :D Innentől fogva, ha engem szidalmazol, akkor mindig jusson eszedbe, hogy lényegtelen, én hol állok, te mindig alattam leszel. ;)

2016. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Sz*rd le a magassagodat. Egy 160 centis lannyal teljesen jol elvagy, még magassarku eseten is. Nehogy megmuttesd magad emiatt.
2016. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kerlek kimeljetek az idiotazastol, mert nem ezert tettem fel a kerdest!


Igen ahogy mondod a magassagnovelo mutet most eli vilagat! Es halottam, hogy a doktorok szivesen segitenek olyan embereken akik magasabbak akarnak lenni.

2016. máj. 10. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!