Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Palvin Barbi a valóságban is...

Palvin Barbi a valóságban is ennyire flegma, nagyképű és buta, mint ebben a videóban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=v7YBCgCgcoE

A kérdések közé becsempésztem volna hogy hány fаszt kellett leszopnia hogy eljusson ide.

Akik szerint csak irigy vagyok: Erre ki az aki irigy?


2016. máj. 12. 15:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Csak beletekertem. Sosem érdekelt a csaj, de ez alapján eléggé szimpatikusnak tűnik. Nyoma sincs annak, hogy fent hordaná az orrát, épp ellenkezőleg. Rendkívül közvetlen az interjú alatt.

Bár, hogy mit tartanak benne annyira szépnek, azt még mindig nem értem.

2016. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

11. A szépség szubjektív :)

Azt senki se mondhatja rá hogy csúnya de szerintem se a legszebb lány,smink nélkül átlagosan szép

2016. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%

Nem nagyképű, nem flegma.

Szóval a kérdező egy irigy getzi.

2016. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem követem a csaj pályafutását, de szerintem nagyon szép. Én azt se látom, hogy beképzelt lenne. Az hol jön le belőle, hogy buta? Még ha a másodfokú egyenlet megoldóképletét kérdeznék és azt nem tudná, akkor lehetne vitatkozni róla, ez butaság-e, de az ilyen "mi a kedvenc városod" jellegűre mi a fenéből szűröd le, buta-e?
2016. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
szerintem közvetlen és vicces volt, nem flegma. mitől lenne buta??
2016. máj. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%
Te például elég irigynek tűnsz :D Én sem kedvelem, szépnek se tartom. Úgyhogy nem is foglalkozom vele. Deccit.
2016. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a dolgot Palvin Barbi körül. Nem különösebben ismerem, de ebben a videóban nem tűnik beképzeltnek. Akkor sem tűnt annak, amikor 1 héttel ezelőtt ugyanezt kérdezted, vagy valaki más ugyanezt kérdezte, ugyanezzel a videóval. És ha beképzelt, akkor mi van? Most komolyan, Axl Rose vagy Mick Jagger nem beképzeltek? Mégis csomóan szeretik őket, a zene miatt. Palvin Barbinak meg jól kell kinéznie. Ennyit kell tudnia.
2016. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Úgy látom a kérdező ezzel a kérdéssel öngólt rúgott :)
2016. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Semmi nagyképűséget nem látok ebben a videóban, sőt, kifejezetten szerény és gátlásos.
2016. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ismerem Palvin Barbi egyik volt osztálytársát, aki szerint tényleg ilyen a valóságban is, mint a videóban.


Én nem ismerem őt személyesen, de a videó alapján nem is szeretném. Nem tűnik butának, de arrogánsnak, flegmának és leereszkedőnek igen.


Akik szerint így viselkedik egy átlagos lány, azok elég rossz helyeken fordulhatnak meg. Nem arra gondolok, hogy egy lány legyen maximálisan szerény, félénk és alázatoskodó, három szavanként bocsánatot kérő, de ez a poénosnak szánt műhiszti egyáltalán nem volt vicces (szerintem), amikor elhajigálta a papírokat, hogy nem ő nyert. Meg ugye minden vicc fele igazság. ^^


Ez nem közvetlenség, és nem jópofaság, nem vagányság, nem fiúskodás, és nem lazaság.

Alapvető empátia emberség kérdése, hogy ha nagyon szar napom van, akkor sem kezelem le a körülöttem lévő embereket...

De a riporterek meg azért riporterek, hogy mindent kibírjanak.:)

2016. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!