Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van az életemből,...

Elegem van az életemből, semmi sem sikerül nekem, kilátástalan vagyok és félek, hogy mély depresszióba zuhanok, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Már 1 éve annak hogy végeztem ápoló végzettséggel sehova sem vesznek fel gondolom mert férfi vagyok számtalanszor pályáztak pedig, a magánéletem egy csődtömeg 20 éves létemre a szüleim tartanak el de már ők sem bírják, de pénz és állás nélkül sehova sem mehetek. Úgy érzem ennél már soha sem lesz jobb, amibe fogtam( mezőgazdasági jellegű vállalkozás) becsődölt még a befektetést sem hozta vissza.
2016. máj. 16. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A külföldi munkát is vedd a lehetőségek közé. Mert van egy mondás miszerint ha valamit nem kapsz meg az azért van mert valami jobb vár rád.
2016. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el gyárba, amíg nincs jobb. Én is ott tolom ahhoz képest, hogy magas szintű végzettségem van.
2016. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó is lenne, de itt keleten nincsenek gyárak, szívesen mennék följebb ha lenne lakhatási lehetőség
2016. máj. 16. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok területen van ez, nem a szakmával van baj egyébként, hanem azzal, hogy egyszerűen melóhelyeket sem teremtenek, ill. lassan már azt is megszabják egy álláshirdetésben, hogy milyen színű legyen a szemed.

Rengeteg ifjabb kínlódik ezzel meg van hasonló helyzetben szal próbáld ne annyira magadra venni, nem egyszerű mostanság.

Keresgélj más területen is meg ülj le beszélgetni a problémákról, az mindig jót tesz.

2016. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köazönöm a bíztató szavakat, szerintemsem velünk munkakeresőkkel van a baj hanem a munkahely hiányával, mert komolyan mondom ha valahová fölvennének szívvel lélekkel azon lennék hogy értékes munkaerő legyek.
2016. máj. 16. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ez cinkes
2016. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!