Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy így érzem magam vagy változtatnom kéne?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, de sosem éreztem magam annyinak, számomra a 18 után következett a 20, ha megkérdezik mennyi vagyok emlékeztetnem kell magam, hogy nem vagyok még 20 (és nem azért mert nem tudnék számolni, csak úgy érzem magam)

Ezenkívül a nálam 1-2 évvel fiatalabbakat úgy nézem, hogy nayon "gyerekek" , nem érzem úgy hogy egy szinten lennék a velem egy korúakkal. A velem egykorúak társaságában néha úgy érzem kívülálló vagyok, ők túl komolytalanok (nem vagyok savanyú vagy ilyesmi, szeretem a viccet, csak őket túl gyerekesnek érzem).

4 évig volt egy nálam 2 évvel idősebb barátom akivel az elején nagyon jól elvoltunk, aztán elvégeztem a gimit, és egyre inkább azt éreztem hogy túl éretlen hozzám képest, nem vagyunk már egy szinten.

Inkább a nálam 5-10 évvel idősebbekkel érzem jól magam, és a pasik közül is inkább az a korosztály tetszik. Főleg, ha már végzett valahol, vagy van már munkája, olyankor érzem azt hogy elég komoly lenne egy kapcsolathoz.


2016. máj. 17. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez az egó egyik fajtája. Nem rossz az, de az ilyen embereket abszolút nem vagyok képes elviselni, mert azt hiszi, hogy ő mindent tud, aztán körülötte kering a Tejút. Lehet te pont nem ez vagy, de ismerek 1-2 ilyen ribikókát és semmi jót nem kívánok nekik.
2016. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy elolvastad, de azt hiszem nem fogalmaztam elég világosan, vagy te nem értettél meg. Nem hiszem hogy mindent tudok (különben miért írnék erre az oldalra), hogy több vagy jobb vagyok bárkinél is, nem lenézem őket, hanem magamat érzem idősebbnek.
2016. máj. 17. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha komolyabbnak érzed magad, akkor barátkozzál nálad idősebbekkel. Ha 19 évesen mondjuk 26 éves barátod van, abban sincs a világon semmi. Egészségedre.
2016. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!