Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viszonyulnátok olyan...

Ti hogy viszonyulnátok olyan kollégához, aki köremailt ír arról, hogy miért nem tartjuk a melóhelyen a férfinapot?

Figyelt kérdés

Egy nőnap alkalmával ki volt bukva és elkezdett propagandát szervezni a nőnap ellen. Senki nem vette komolyan, de ilyenkor mi a fene van?

Oké valamilyen szinten jogos a dolog, de konkrétan, kit érdekel?



2016. máj. 17. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én konkrétan körbe röhögném, amiért nincs komolyabb problémája.
2016. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mond meg neki, hogy amíg úgy hisztizik, mint egy pisis kislány, addig miért nem éri be a nőnappal?:D
2016. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én már semmin nem csodálkozom, volt egy kollegám akit kirúgtak és 3x írt kisregényt (20 percig olvastam olyan hosszú volt), hogy mennyire csalódott és mennyire hiányzunk neki. A levelet a főnöknek is elküldte aki kivágta..
2016. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az ilyenekkel én nem tudok mit kezdeni, csak fogom a fejem. Komolyan.
2016. máj. 17. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mint ha ettől az évente egy apró gesztustól annyira hasra kellene esnünk, miközben komolyabb dolgokban is vannak férfi-nő különbséget, persze mindenki azt veszi észre inkább, ami a másik nem javára van.


De igaz, hogy abban senkinek sincs saját érdeme, hogy éppenséggel milyen neműnek született. Mi ünnepelni való van azon hogy nő? Az anyák napja, az persze mindjárt más, ott ahhoz már csináltak is valamit...


De ettől még tényleg csak a hiperérzékenyek csinálnak ebből komoly vitatémát meg ügyet.... A kolléga nem fél, hogy egyszer valakinek fel fog tűnni, ha túlságosan ráér munkaidőben a munkahelyi szervert ilyesmikre használni. :D

2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy komplexusos, fontoskodó nyomoréknak tartanám, és kiröhögném. Sajnos a mai társadalomban az év többi napján férfinap van (többet keresnek ugyanazért a munkáért, fontosabb állásra inkább őket veszik fel, még ha a női jelölt ugyanolyan jó is lenne, el van várva a nőtől, hogy ha mindketten dolgoznak, ő vigye a teljes háztartást, ő nevelje a gyereket, apu meg eljátszogat vele).
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Még szerencse, hogy nem egy feminista nőci a főnök. :D

Ha sokszor csinálja ezt, akkor biztos feltűnik valakinek. :D

2016. máj. 17. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
visszaírtam volna neki, hogy a melóhelyén, munkaidőben a melójával foglalkozzon, mert senki nem fog miatta túlórázni.
2016. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8.: Nem feltétlenül versenyszféra, meg nem feltétlenül teljesítménybérben van... viszont ettől még eléggé öngól így direkt felhívnia mindenki figyelmét arra, mennyire pótolható is a pozíciójában.
2016. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Megkérném, hozzon a MALE TEARS feliratú bögrémbe egy kis kávét, ha már ennyi szabadideje van.
2016. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!