Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy lány/nő gyakran pisil bokorba, fűbe ahelyett hogy vécét keresne?

Figyelt kérdés
Én hétvégente ezt szoktam csinálni mikor barátommal az autóban ülünk, simán kimegyek a kocsi mellé, úgyis valami erdős mezős területen szoktunk megállni. Úgyse jár arra egy lélek sem, és sötét is van. De egyesek szerint ez igénytelen, nőietlen szokás. Nem is értem mit várnak, mikor éjjelente csak a benzinkutak vannak nyitva, egy éjszaka alatt 3 szor kocsikázzunk el a kútig ha pisilni kell? Hülyének is néznének, meg persze ingyen nem lehet használni. Arról nem is beszélve hogy az ilyen wc-k micsoda fertők, az erdőben guggolva viszont még senki nem szedett össze fertőzéseket. Ugyanugy lehet használni wc papírt-zsepit, utánna meg kézfertőtlenítő gélt.
2016. máj. 18. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen jol teszed.


Nouetlen lenne? Nem hiszem. Egy ferfinek meg teljesen rendben van? Oszinten szolva sose ertettem ezeket a bargyu megkulombozteteseket.

2016. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
akkor ciki, ha valaki meglát.
2016. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem gáz, azt viszont gáznak találom, mikor valaki ebből hatalmas ügyet csinál, és órákig kiakad amiatt, mert valaki a bokorban hugyozik.
2016. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Cikiségtől való félelemben érzelmileg függni egy retyótól? Na, az inkább ciki.

Nincs ebben semmi pláne, aki hosszú túrákra indul a természetbe, nem csak a pisilést kénytelen szabadban végezni: kapar egy lyukat, belekullant, és kész.

A vécézés aztán végképp nem közösségi szokás, amiről pedig senki sem tud, az nem lehet ciki.

2016. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

"Ugyanugy lehet használni wc papírt-"


Szép lehet a környék, ha minden tócsád közepén ott virít a papirzsepid.

Igényes nő lehetsz.

Amúgy ha állandóan pisilned kell, akkor vagy felfáztál, vagy valamilyen más betegséged van...

...avagy csak körbejelölöd a territóriumodat.

2016. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Én pasiként simàn ha a körülmények lehetővé teszik.Mértne tehetné ugyanezt egy nő is?

Csak maguknak bonyolítjàk a dolgot ilyen illendőséges mar@hasàgokkal.

Egy nő legyen laza és természetes.

Ne macàzzon mert azt rühellem.

Én ha éjjel úton vagyok és meg kell àlljak mindig a felezővonalra pisilek.

Annyi hogy nagy terpeszbe kell csinàlni mert szétfröcsköl a betonon.

2016. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem mondom ha nagyon muszáj, jobb mintha bepisilnél, de nem igaz, hogy minden hétvégén ezt kell csinálni.. Normális ember simán kibírja órákig is, tehát ha neked ennyire sürgős akkor érdemes lenne elmenni dokihoz. Egy éjszaka alatt normális esetben nem kell 3x wc-ni menni, főleg ha indulás előtt is voltál. Hacsak nem iszod le magad tökrészegre.
2016. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Megint megjelent a sok doktor.

Azt sem kérdezed meg, mennyit iszik, de már okoskodsz.

2016. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert szerinted ha valaki nem bírja ki anélkül, hogy háromszor fusson egy éjdzaka alatt a bokorba az normális. LOL ..
2016. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Miért, kicsikém, neked van orvosi végzettséged? Ezt így diagnózisba adod, hogy a kérdező kiválasztórendszerével baj van?


Ha napi 5 litert iszik, még jó, hogy sokat pisil. Te Doktor Seeggfej nyilván jobban tudja, lol...

2016. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!