Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesítenek az...

Titeket is idegesítenek az ostoba, buta emberek? Az ilyenek tényleg nem érzik, hogy mennyire ostobák?

Figyelt kérdés

Tudom, nem kell velük foglalkozni.

De van, hogy nem tudod kikerülni, és hallgatod a hülyeséget, de talán az a legrosszabb, amikor ez a butaság agresszivitással társul.

A lakótársam nézi a Farm c. műsort, ezáltal részben én is látom.

Van ez az Attila nevű valami, embernek sem nevezhető, hihetetlenül buta, önző, magát okosnak tartó lény.

És valami undorító, ahogy másokkal beszél, nőkkel is, de tulajdonképpen mindenkivel, és meg van győződve róla, hogy neki mindig igaza van, illetve csakis neki lehet igaza.

Egyébként is egy idegesítő tulajdonság minden embernél, amikor minden szavadba belevág, nem hagyja, hogy elmondd te is, amit akarsz, de őt meg kell hallgatni, és ha kell, kiabálva vág közbe, hogy a másik ember biztosan abbahagyja.

Ettől a műsortól függetlenül is biztosan mindenki belefut olyanokba, akiket nem lehet kikerülni. Például én vonattal közlekedem, hetente 4 órát utazom, vadidegenekkel. Így is van szerencsém magasröptű monológokat végighallgatni, és elborzaszt, hogy ilyen embereken múlik a jövőnk, hogy ezek szavazhatnak az én jövőmről is.

Akik az anyjukat eladnák, akiket egyetlen szóval meg lehet téveszteni, akiknek egy épkézláb gondolatuk nincs, akik talán még az jság címlapját sem tudják elolvasni, amit csak azért vesznek magukhoz az állomáson, mert ingyen van.

Túl sokan vannak, ezért nem lehet őket ignorálni, és rossz érzés, hogy tényleg ezektől függ sok minden, és az intelligencia hiánya miatt nem riadnak vissza a bűnözéstől, erőszaktól, nemi erőszaktól, gyilkolástól sem, mert nem érik fel ésszel, hogy ehhez nincs joguk.


2016. máj. 18. 18:06
 1/4 Inessential ***** válasza:
100%

Igen.

Nem.

2016. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak olyankor idegesit, amikor a korlatolt szemleletmodjaval kart tesz mas emberben, esetleg a szukebb/tagabb kornyezeteben.
2016. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=QWm-oTqyB2Y


Ennyi a véleményem, sziasztok.

2016. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyha olyanok mint akit leírtál és folyton pofáznak, rá akarják erőltetni másra a véleményüket, nem tudnak vitázni, megsértődnek tőle és sértegetnek másokat valamint eszük (?) ágában sincs semmiképpen fejleszteni akármilyen képességüket, tudásukat.
2016. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!