Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kontroláljam magam?

Hogy kontroláljam magam?

Figyelt kérdés
Soha nem tudom elrejteni hogy mit érzek, ha például arra nézek aki tetszik kell fékezzem magam mert már érzem hogy mosolyodok el, meg úgy általában én vagyok au aki minden baromságon elmosolyodik nevet, meg ha zavarban vagyok nem is tudok figyelni hogy milyen mimikát használok de szerintem hülye képeket vágok akkor is stb

2016. máj. 18. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a génjeidet.
2016. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy ne akard elrejteni, kontrolalni ezeket a megnyilvanulasaidat. Engedd el magadat, merj onmagad lenni. :)
2016. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak: a gének is szerepet játszanak benne, de annál jóval több szerepet játszik a környezet. Az ember 14-15 éves koráig (bár ez már nem biztos, hogy ennyi) a környezetéből tanulja a viselkedésmintákat, főleg a szülőktől, de nagy hatással vannak az egyén számára fontos személyek is, úgymond példaképek.


Kérdezőnek: Mindenképp olvass utána az érzelmi intelligenciának, ugyanis pont azzal foglalkozik, hogy felismerjük az érzelmeket, és számunkra kedvezően befolyásoljuk. emelet érdemes elkezdened koncentrációs gyakorlatokat végezned, erre jól használhatóak a bizonyos meditáció félék. Erősebb koncentráló képességgel könnyebben tereled el a saját figyelmedet más dologra összpontosítva. Ha fiatal vagy még könnyen változtathatsz a viselkedéseden, idősebben ez már nehezebb.


2. válaszoló:

[Ezt abszolút barátságosan írom, ne hogy megsértődj :)]

Tudom, hogy jólesik úgy tanácsot adni másnak, hogy nem lesz következménye számodra a hibáknak, de lássuk be, hogy ez a "légy önmagad", ez elcsépelt, és már számtalanszor bebizonyult, hogy helyrehozhatatlan hibákat tud okozni. Mellesleg te is így éled mindennapjaid? Ha igen, akkor örülj neki, hogy a tulajdonságaid hibátlanok, és nincsenek negatív berögződöttségeid, mint a kérdezőnek.

2016. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!