Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mi a véleményetek az...

Lányok! Mi a véleményetek az alacsony termetű fiúkról?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 159 cm-es magassággal. Nem dicsekedek vele, sőt nem is örülök a magasságomnak, de szüleim se magasak sajnos. Csupán csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Ha nem lenne nagy kérés, akkor leírtok a válaszotokba egy kort és egy magasságot?

2016. máj. 18. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A törpeséghez nem tudom hogy állnék, hogy bele tudnák e szeretni egy törpébe..lehet. De azt tudom hogy alacsony fiút is tartottam már vonzónak, sokszor hozzáad a karakterhez szerintem, valahogy különleges. Szóval nem értem a sírás rívást hogy jajj csak 170 centi vagyok, nem is vesznek férfiszámba..170 nem annyira alacsony. Te tényleg alacsony vagy, de ne is bánkódj nagyon:) 19l 163 cm
2016. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van két alacsony fiú ismerősöm kb 150 és 160cm magasak. Barátnak jók, kapcsolatot nem tudnék elképzelni velük.

Az egyik személyisége és intellektusa remek, az arca is rendben van, de a magassága zavar és nem tudok rá potenciális társként tekinteni.

Nem hiszem, hogy szexuálisan vonzónak tudnék tartani egy nálam alacsonyabb férfit.


21/N 165cm

2016. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod mennyi srácnál van az, hogy szemmagasságban van velem? Rengetegnél. És nem hordok soha magassarkút.

Szerintem mi ilyen pici nemzet vagyunk.

27/157cm

2016. máj. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az alacsony pasik.

21L/170cm

2016. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi extrát nem gondolok róluk. De komolyan.


173 cm /23 éves

2016. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: engem amúgy a nagy különbség zavar, de midnegy melyik irányba. Az se jó, ha sokkal magasabb. valamiért a pasiknak meggyőződésük, hogy a 150 centis is imádnak felugrálni egy 180 centis pasihoz. Engem zavar, ha valaki 180 fölött van, szerintem a legjobb, ha nem nagy a különbség, de hoyg melyik irányba, az már mindegy. Szóval semmit nem gondolok így ennyi alapján.
2016. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetoen az alacsonysag nem kizaro ok, sot nalam elonyt is jelent, mivel csak 150 cm vagyok. A maximum magassag nalam a 180 cm (jo nyilvan ha megtetszik valaki es uramisten 181, akkor nem fogom elhajtani), annal magasabbra alapvetoen nem vagyom, mert egyszeruen olyan erzesem lenne, mintha az apukammal vagy batyammal setalnek. Volt baratom is csak 175 korul volt, az elso szerelmem pedig 160 centi :)) egyebkent BKV-zas kozben feltunik, hogy nagyon sok 165-175 koruli fiut latok, sokszor irto helyeseket is, nem hinnem, hogy egyikuknek se lenne baratnoje. Az alatt mar valoban ritkabb es neccesebb is, a magas nok pedig altalaban kiesnek, de az alacsonyak kozul nem mindenki, hidd el, nem vagyik mindegyik kosaras gyerekre :)

Summa summarum, a legtobb alacsony fiunak a hozzaallasaval van baj. Hogy rinyalnak, sirankoznak es egy kalap ala veszik az osszes nonemu embert. Ezt felejtsd el, legyel humoros es normalis, ne pedig nyavalygos. Es hat alapvetoen inkabb a kisebb lanyoknak probalkozz, mivel a magasak kozul sokan egyszeruen nem erzik nonek magukat egy naluk alacsonyabb pasi mellett.

2016. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!