Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy gondolkodsz, ha részeg vagy?

Hogy gondolkodsz, ha részeg vagy?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de most már kíváncsi vagyok...

Sok a problémám mostanában, de képtelen vagyok lazítani, akármit is csinálok.

Kezdem feladni.

Az előbb döntöttem le nő létemre egy üveg bort. Semmi. Kicsit imbolygok, béna vagyok, mindent elejtek, de ugyanúgy zakatol az agyam, gondolkodásban semmi különbség az eddigiekhez képest.

Kivéve persze, hogy most már azon is idegeskedem, hogy még lerészegedni se tudok rendesen :D

Kíváncsi vagyok, vannak-e itt sorstársak.

A kérdésem természetesen azokhoz szól, akik azért nem a vécében ébrednek egy-egy átmulatott éjszaka után.


2016. máj. 18. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem hogy a következő naptól minden problémára megoldást találok, és feltaláltam a spanyolviaszt. Aztán persze nem. :D
2016. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De irigyellek :)

Nézz meg engem, ugyanúgy két lábbal a földön...

Most csak ez az üveg bor volt itthon, de ihatok akármennyit, semmi.

Nem szeretnék mást, csak 5 perc nyugalmat :/

2016. máj. 18. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Másnap, semmire nem emlékszem.
2016. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem szoktam részeg lenni, hogy hányjak vagy ilyesmi, de azt hiszem mégis csak nevezhetjük részegségnek. Én olyankor egyáltalán nem felejtem el a gondolatokat amik előtte a fejemben jártak, sőt, még több idióta dolgon kezdek el gondolkodni, amin amúgy nem járna az agyam. Vannak pillanatok, amikor konkrétan egyetlen egy dolog jár az eszembe, ami pillanatnyilag történik, olyankor a külvilág teljes homály és csak arra tudok gondolni. De ez csak max. 2 perc, aztán megint teljes fokozaton kattog az agyam. És ennek a két lehetőségnek végtelen kombinációja. :)
2016. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy is képes vagyok lazítani ez nekem nem probléma. Dee sajnos sokszor sikerült már olyanra is rávennem magam részegen, amire nem kellett volna :D Egyszóval részegen elég sok mindent megpróbálok, mert miért ne. Felerősödnek az érzelmeim, amik alapból alapból mondjuk nem túl erősek. Elkezdek nagyon szeretni valakit/valamit, vagy épp utálni. Volt olyan időszak, amikor depressziós voltam, amikor ittam. Szabadon szárnyaltak a gondolatok, főleg a sötétebbek. (leginkább amikor egyedül vagyok)
2016. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyedül sose szoktam inni, ugyhogy nem tudom olyankor milyen lennék.

Szóval ha társaságban iszok én például vidám leszek, elszáll minden gond, és semmi komoly dolog sem érdekel. Laza leszek.

Szerintem Menj el a barátaiddal bulizni. 😊

2016. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne erzekeles modosutoktol várd nyugalmat.

Vakaszolva, agyi szint es aktivitás csökkenéssel.

Reg voltam mar reszeg sok sok redukáló hatása miatt. Kis mértékben hasznos is helyzetekben.

Ha segitseg kell, irj nyugodtan.

2016. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!